Shadows of York Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Margaret Nightwind
Autor Wiadomość
Margaret Nightwind

Margaret Nightwind

26

Nefilim

nie wiem co się dzieje

wracam do żywych

dancing with the demons in our minds

Wysłany: 2017-10-29, 11:14   Margaret Nightwind
   Nyx, Shan, Kieran, Noah
[Cytuj]

Margaret Nightwind (Whitelight)
26 letnia Nefilim. Urodzona w Idrisie, w rodzinnej rezydencji Whitelightów. Posiada dwójkę rodzeństwa, nieżyjącego Sebastiana i żyjącego Jamesa. Żywiołowa, pewna siebie, bardzo dobrze ogarniająca sytuacje, uwielbiająca planowanie i działanie. Nie lubi nudy. Jest tolerancyjny i sympatyczna. W sprawach rodzinnych nieco Drama Queen.
Finlay Nightwind
◆◆◆◆◆◆

Partner, chłopak, miłość życia, M?Ż. Najbliższa jej osoba, która wspiera ją w każdym momencie. Choć z pewnością ciężko mu zrozumieć, dlaczego jego kobieta znika co jakiś czas bez słowa, bo ucieczka jest według niej najlepszym rozwiązaniem, to jest w stanie wybaczyć jej wszystko. Margaret nie wyobraża sobie być z kimkolwiek innym. Wie, że to na pewno jest to.

James D. Whitelight
◆◆◆◆⬖◇

Ich życie zostało zniszczone przez cholerne demony, przez co rodzeństwo Whitelight nie jest ze sobą blisko związane. Margaret całe życie była zazdrosna o relacje brata z rodzicami, a on nie potrafił zrozumieć dlaczego siostra odwróciła się od niego. Prawda była taka, że to demon stworzył tą izolację między nimi i nie pozwalał na ich kontakty. Teraz wszystko się zmieniło, poznali prawdę i może jakoś uda im się to wszystko naprawić.

Jayden Verlac
◆◆◆◆⬖◇

Ich znajomość nie jest dość długa, jednak Margaret bardzo ceni sobie Jaydena. Wie, że stanął do walki wraz z jej bratem, choć nie do końca chodziło o pomoc najmłodszemu Whitelightowi. Jayden twardo stąpa po ziemi, a do tego jest naprawdę dobrym kumplem Finlay'a, więc Margaret uważa, że z całą pewnością się dogadają.

Jeffrey Blauerwasser
◆◆◆◆◆◆

Najlepszy kumpel, znają się już ładnych parę lat i Margaret wie, że może na niego liczyć w każdej sytuacji. Są w zbliżonym wieku, dzielą ich wspólne pasje i naprawdę nieźle się dogadują. Jeffrey ma trudną historię, ale rudowłosa zdecydowanie stara się okazać mu wsparcie, jakie mu się należy.

Lucette B. Nestraven
◆◆◆◆◆◆

Lucette jest jej najlepszą kumpelą, znają się jeszcze z czasów, kiedy obie mieszkały w Idrisie. Razem jeździły konno, bawiły się i szkoliły. Margaret wspomina ją bardzo ciepło i teraz, kiedy po latach ponownie się spotkały ma nadzieję, że ich relacje wrócą do tamtych i znów będą mogły powierzyć sobie największe tajemnice.

Sherisse Nightwind
◆◆◆◆⬖◇

Siostra jej chłopaka, która dwa lata temu została wampirem. Margaret miała z nią raczej dobre kontakty i wcale nie uważa, że przemiana zmieniła ją w potwora. Szkoda jej Sherisse, bo to naprawdę okropna sprawa, że straciła swoją pozycję w hierarchii Nefilim i nie może już robić tego, co kochała i do czego szkolona była przez lata. Dla Margaret to nadal ta sama kobieta, którą poznała w Szkocji. Ma nadzieję, że jej partner też w końcu to zrozumie.

Rebekah Cherryhood
◆◆◇◇◇◇

Jak się okazuje córka jej starszego brata, Sebastiana. Jest do niego uderzająco podobna, mają nawet podobne charaktery. Margaret nie może zrozumieć tego, dlaczego Sebastian, z którym była tak blisko nie powiedział jej o dziecku. Może sam nie wiedział? Margaret podchodzi do Reb z dystansem, typowym dla siebie, na pewno nie darzy jej pełnym zaufaniem i prawdę mówiąc, czuje się dość dziwnie w jej towarzystwie, bo dziewczyna naprawdę przypomina jej starszego brata.

Shantae Y. Verlac
◆◆◆◇◇◇

Przede wszystkim z panną Verlac miały bardzo zły start. Margaret była zazdrosna o nią i o to, jaka relacja łączy ją z Finlay'em. Mało tego. Kiedy dowiedziała się, że jej młodszy braciszek kręci z Paryżanką miała mieszane uczucia. W końcu, dla niej Shantae była dość łatwą sztuką. Przekonała się jednak, że zależy jej na Jamesie, więc jakiś tam kredyt zaufania ma. Szału i tak nie będzie.

Ceres Herondale
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-29, 13:21    [Cytuj]

już wpisana <3 jak miło :D

Max O. O. Nestraven

Maximilian O. O. Nestraven

19

Nefilim

No means no. Wanna hear it in spanish? NOH!

Wysłany: 2017-10-31, 20:20   
   Arteria
[Cytuj]

No dobrze więc tak: jestem zdania, że skoro Margaret przebywała w Idrisie, a i Max spędził tam większość swojego życia, powinni się znać. Tym bardziej, że całkiem dobrze dogaduje się z Ceres... A może właśnie na odwrót? Może nie będą się lubili. To by było chyba całkiem ciekawe. Max przyjaźni się z Ceres, a jaj parabatai nie może znieść... Ale to jak już będziesz chciała :mrgreen:
[Profil] [PM]

Margaret Nightwind

Margaret Nightwind

26

Nefilim

nie wiem co się dzieje

wracam do żywych

Wysłany: 2017-10-31, 21:12   
   Nyx, Shan, Kieran, Noah
[Cytuj]

W sumie mogą mieć spiny, mi to odpowiada :D

Ashley Herondale

Wysłany: 2017-11-02, 11:05    [Cytuj]

Hej.
Widzę, że masz dobre stosunki z moją kuzynką. Poza tym jesteś jej parabatai. Jesteś z Ashley em prawie równolatkami. Długo przebywała św Idrysie. Co ty na to, by nasze postacie się znały?
[Profil] [PM] [E-mail]

Margaret Nightwind

Margaret Nightwind

26

Nefilim

nie wiem co się dzieje

wracam do żywych

Wysłany: 2017-11-03, 14:02   
   Nyx, Shan, Kieran, Noah
[Cytuj]

Znają się na pewno, ale jakie relacji ich łączą! Pozytyw, negatyw? Inne? Skomplikowane? Czy zwykłe kumplostwo?

Ashley Herondale

Wysłany: 2017-11-03, 14:10    [Cytuj]

Ja bym spróbował pójść w pozytyw.
[Profil] [PM] [E-mail]

Maddox Cane

Wysłany: 2017-11-05, 23:12    [Cytuj]

Ja chcę. Ja.
[Profil] [PM] [E-mail]

Margaret Nightwind

Margaret Nightwind

26

Nefilim

nie wiem co się dzieje

wracam do żywych

Wysłany: 2017-11-05, 23:17   
   Nyx, Shan, Kieran, Noah
[Cytuj]

Ash to co powiesz na dobrych znajomych i zobaczymy w grze?

Maddox, ale co chcesz? ^^

Schuyler G. Nestraven

Schuyler G. Nestraven

19

Nefilim

Wysłany: 2018-02-24, 00:19    [Cytuj]

To ja to tu tylko tak zostawię na razie.
[Profil] [PM] [E-mail]

Margaret Nightwind

Margaret Nightwind

26

Nefilim

nie wiem co się dzieje

wracam do żywych

Wysłany: 2018-03-12, 10:37   
   Nyx, Shan, Kieran, Noah
[Cytuj]

A będziesz bałamucić bratanicę Margie? :D

Schuyler G. Nestraven

Schuyler G. Nestraven

19

Nefilim

Wysłany: 2018-03-12, 14:25    [Cytuj]

Margaret Whitelight napisał/a:
A będziesz bałamucić bratanicę Margie? :D

Jeśli wróci to oczywiście, że tak.
[Profil] [PM] [E-mail]

Margaret Nightwind

Margaret Nightwind

26

Nefilim

nie wiem co się dzieje

wracam do żywych

Wysłany: 2018-03-12, 15:01   
   Nyx, Shan, Kieran, Noah
[Cytuj]

Jest nowa: Rebekah <3 Jeśli chodzi bratanicę! Bo z tamtą niestety kontakt zerowy i cisza :c

Schuyler G. Nestraven

Schuyler G. Nestraven

19

Nefilim

Wysłany: 2018-03-12, 21:14    [Cytuj]

To muszę się domówić z Rebeką, jeśli będzie chciała to z chęcią, a wspomnienie o tamtej w biografii się pominie.
[Profil] [PM] [E-mail]

Romeo Cavanagh

Wysłany: 2018-05-22, 00:18    [Cytuj]

Ty jeszcze o tym nie wiesz, ale znamy się *mruga dziwnie, jednym, później drugim okiem*

Twój brat już wbił do mnie, ale nawet jakby nie wbił, to i tak bym wpadł, bo Romek nie przepuszcza nikomu. Bezwzględny drań jest, o.

Tak w skrócie co mam do zaoferowania:
Parę lat starszy od Margaretki, walczył na wojence, a poza tym często bywa w Alicante i Instytucie w Yorku. Męczy młodzież swoją obecnością, kocha jak własną rodzinę i troszczy się o wszystkie stwory, a poza tym jest śmieszny i wszędzie się wpycha, ale przynajmniej można liczyć, że stanie za "swoimi" murem, a na dodatek uwierzy im we wszystko, nawet jak mu w żywe oczy kłamią.
James mówi coś o tym, że posądzali ich z Marg o jakieś paskudne rzeczy, ale Romek wie, że to wszystko bzdury są, bo małe Whitelighty są dobre dzieciaki. A jak dobre są, to trzeba bronić - oczywista sprawa.

[s:790e595bd7]Poza tym mruga do Margaretki jak jakiś creepy wujek, ale nie przejmuj się, to tylko dlatego, że lubi.[/s:790e595bd7]
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]