Metryczka
Imię: Nerezza
Data urodzenia: 1.05.1218
Wiek: 800 lat
Wzrost: 178 cm
Waga: 68 kg
Kolor oczu: czerwono-pomarańczowe z pionowymi źrenicami | szare
Kolor włosów: ciemnobrązowe
Rasa: czarownik
MOCNE STRONY
- Obeznana z każdym typem broni, poradzi sobie także w walce wręcz. Dzięki wielu wojnom ma bardzo duże doświadczenie.
- Analgezja wrodzona – nie potrafi odczuwać bólu.
- Posiada szeroki zakres wiedzy na temat historii, militarystyki, polityki i religii.
- Ma dobry węch.
- Wyższe temperatury nie stanowią dla niej problemu.
- Poradzi sobie z kierowaniem każdym pojazdem, nie licząc samochodu.
- Potrafi kłamać, nie widać po niej tego, że mówi nieprawdę.
SŁABE STRONY
- Nie potrafi odczuwać bólu, przez co często nie zauważa, że ma poważną ranę, poparzenia czy zwichnięty staw.
- Wpatrzona i posłuszna demonicznemu ojcu, któremu oddaje cześć. Jego aprobata jest dla niej szczególnie ważna, jest w stanie wykonać niemal każdy rozkaz Apophisa, by ten był z niej zadowolony.
- Ma słomiany zapał. Gdy jej działania szybko nie przynoszą efektów, to często je porzuca.
- Jej słuch jest przytępiony.
- Ma problemy z poprawną dykcją, co może mieć wpływ na jakość czarów.
- Szybko marznie w niższych temperaturach.
- Ciężko jest jej zapanować nad agresją, łatwo się denerwuje.
- Ma problem z utrzymywaniem pozytywnych relacji.
- Często przecenia swoje możliwości.
- Najpierw robi, później ewentualnie myśli.
Ekwipunek
- Kropla Prawdy - skryta w serduszku wartościowego naszyjnika substancja, która zmusza rozmówce do najszczerszej odpowiedzi na dwa pytania zadane po jego spożyciu, na co sam chętnie zmuszony jest przystać. Bezwzględnie musi zostać zmieszana z alkoholem o minimalnej mocy 5%, w przeciwnym razie efekt nie wystąpi.
- Magiczny Flet Fauna – bo przecież bozia nigdy talentu Ci nie dała. Bez obaw! Na tym flecie nie musisz umieć grać – to się samo dzieje. Dzięki muzyce, przywołujesz pod swoją komendę stadko przepięknych błękitnych wróbelków w liczbie 10 sztuk, chociażby i z kosmosu. Zwierzątka zaczynają Cię otaczać, tworząc niejako żywą tarczę. Nie żeby coś, ale takiemu strzelcowi trudniej Cię teraz trafić – łatwiej natomiast mają magiczni, bo wystarczy jedna obszarówka… Z drugiej strony dzięki flecikowi możesz pojedynczo (nigdy wszystkie na raz) wysyłać swoje wróbelki do ataku, które w zetknięciu z wrogiem robią boom! To trochę przypomina wybuch bomby błyskowej i na serio oślepia i może czasowo ogłuszyć. Pamiętaj, że Twoja kontrola trwa tak długo, jak długo grasz i w tym cały haczyk. Jeśli zbyt długo grasz, magiczne ptaszki zaczynają świrować, co w efekcie prowadzi do ich samozniszczenia – do tego dochodzi zazwyczaj po 5 turach od rozpoczęcia gry na flecie. Radzimy więc nie trzymać ich non stop przy sobie. Lepiej wysłać na samochód wroga, bo potrafią robić kupkę. I bez obaw, podczas pisania tego nie ucierpiał żaden zwierz.
Flecik nie traci na mocy, niemniej użyć go w aktualnej sesji można wyłącznie raz.
- Pośpiech Kostuchy – możliwość szybkiego wyeliminowania lub znokautowania jednego z npc podczas rozgrywki z MG. Przydatne podczas konfrontacji z dużą grupą npc.
- Towar z odzysku – możliwość uzyskania wskazówki podczas sesji z MG – aka przysłowiowa znaleziona karteczka ze wskazówką, dzięki której udaje Ci się rozwiązać zagadkę, albo przypominasz sobie, że „coś” takiego jest Ci już znane – informacja bądź pochodna informacji.
- Los - krótko mówiąc możliwość wykonania ponownego rzutu kostką, o ile wcześniejszy wynik lub wyniki w zależności od ilości wykonanych rzutów, nie zadowoliły gracza. Przed użyciem, należy wysłać stosowną informację w poście wraz z drugim rzutem oraz wykreślić białą kartkę z ekwipunku postaci tj. z dziennika postaci.
- srebrna karta o wartości 8 punktów (Nagroda dla najbardziej wojowniczej postaci);
- brązowa karta o wartości 4 punktów (Nagroda dla najbardziej zwariowanej postaci);
- brązowa karta o wartości 4 punktów (Nagroda dla najmroczniejszej postaci)
razem: 16 pkt
- maczeta z enchantem do obrażeń od ognia
- bagnet z enchantem na paraliż
- nóż bojowy z enchantem na obrażenia od lodu
- 3 magazynki do M16 po 30 naboi każdy, z enchantem na porażenie
- ochraniacze z kevlaru na barki i ramiona z enchantem na odbijanie obrażeń
- kamizelka kuloodporna z enchantem na tarczę
- Fragment skóry trolla (II)
- Złociste nici futra lub grzywy Strażnika Lasu (IV)
- pisemne przeprosiny od Zaheera
Inne
Krople jadu pozostawione na karku przez ojca zostawiły permanentny ślad w miejscu wchłonięcia.
Informacja dla MG
Ukryta Wiadomość: |
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość --- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message --- |