Shadowhunter

666 lat

All paths lead to death.

Administrator

ADMINISTRACJA

Sora
Mów mi Cieniu, Shiza, Shizofreniusz, Shizhi, Shizu, Sora, Haru - jak wolisz. Ponoć jestem adminem - ponoć też nie zabijam - to akurat prawda chyba że ktoś naprawdę sam wędruje do paszczy smoka. Pomogę z wszelkimi pytaniami i innymi wątpliwościami odnośnie forum i nie tylko.

Serana
Malekith, Mal, Smok, Smoczek i Gadzinka - do usług! Potrzebujesz składników na wymarzoną miksturę bądź pancerz? Chcesz spędzić dzień jako przykłady Nefilim i udać się na najzwyklejszy patrol? Marzy ci się widowiskowa, wręcz filnowa walka z udziałem magii? A może przywódca którejś z grup zlecił ci zadanie i musisz je odhaczyć? Dobrze trafiłeś, oferuję to i troszeczkę więcej. Nie mówię że wyjdzie idealnie, jestem
nowy w tej branży. Może polać się krew, kości zostaną pogruchotane, lecz za ciężką pracę wynagrodzenie będzie równie satysfakcjonujące.

MODERATORZY

Jia
Jestem Lamą, zwaną na forum Fałe, Nimat oraz Jia. Pomagam na forum reszcie składu. Pilnuję, żeby gracze trafiali do nieaktywnych, uzupełniam spisy, przenoszę tematy, realizuję zamówienia, czasem podrzucę jakieś pomysły, full serwis. W razie pytań, lub problemów z czymkolwiek na forum również chętnie pomogę na miarę swoich możliwości. ♥

Shadowhunter

666 lat

All paths lead to death.

Administrator

SKŁAD MG

Serana
Malekith, Mal, Smok, Smoczek i Gadzinka - do usług! Potrzebujesz składników na wymarzoną miksturę bądź pancerz? Chcesz spędzić dzień jako przykłady Nefilim i udać się na najzwyklejszy patrol? Marzy ci się widowiskowa, wręcz filnowa walka z udziałem magii? A może przywódca którejś z grup zlecił ci zadanie i musisz je odhaczyć? Dobrze trafiłeś, oferuję to i troszeczkę więcej. Nie mówię że wyjdzie idealnie, jestem
nowy w tej branży. Może polać się krew, kości zostaną pogruchotane, lecz za ciężką pracę wynagrodzenie będzie równie satysfakcjonujące.

Nerezza
Możesz mówić mi Rez, Rezka lub Kitku, tak podobno jestem znana w środowisku pbfowym. Jestem cierpliwym, ugodowym Mistrzem Gry, z którym da się dogadać – a przynajmniej tak twierdzą niektórzy. Rozgrywki ze mną mają najczęściej niski próg wejścia, nie oznacza to jednak, że zawsze jest łatwo. Uważam, że lepszym od fizycznego, bezpośredniego okaleczenia postaci przez prowadzącego rozgrywkę są eksperymenty z psychiką bohatera, więc po sesji ze mną jego poczytalność może spaść niczym po zobaczeniu Wielkiego Przedwiecznego. Nie licząc sytuacji, w których się dogadaliśmy lub gdy wcześniej o tym uprzedzę, nie przekroczę granic tego, co jest napisane w dzienniku. Pod względem mechanicznym inspiruję się różnymi systemami do tradycyjnych gier RPG.
Na specjalnie życzenie, mogę poprowadzić rozgrywkę o niemal każdej tematyce oraz stopniu trudności – wystarczy napisać do mnie o tym, co ci leży na serduchu (najbardziej preferuję Discorda - Rez#8613). Przyjmę z otwartymi mackami każdego zbłąkanego, nie gryzę zbyt mocno.

Ray
Ray aka Rejku, Sinu lub po prostu Kłak lub Kłaczek. Może i doświadczenia zbyt dużego nie mam w temacie bycia MG, ale chętnie się uczę i nadrabiam pomysłami, których mam dużo i niczym Jack Sparrow często też wymyślam w biegu. Wbrew pozorom wcale nie gryzę i nie jestem groźna, a do wszystkich staram się podchodzić sprawiedliwie i uczciwie. Wymagam przede wszystkim terminowości - standardowo 48h na odpis, z możliwością przedłużenia. W pełni rozumiem sytuacje życiowe, każdemu coś może wypaść - tylko jeśli wypada co chwila, to może lepiej byłoby dobrze przemyśleć, czy warto brać rozgrywkę ze mną? Oszczędzi to sporo nerwów obu stronom...
Komunikacja jest podstawą. Rozumiem kwestię obaw napisania do MG (hej, jestem zjebem i boję się ludzi i pisać do nich, ale jak trzeba to trzeba <3) i uspokajam, że to naprawdę dużo da i z każdym można się dogadać, jeśli tylko się tego chce. Mówią też, że wcale nie jestem taka zła, jak sama twierdzę, więc pewnie mają rację. Nie spuszczam ludzi na drzewo, chętnie pomogę, a może i nawet dam pomiziać kocie uszka (nie liczyć na pomruki!). Obiecuję fun, dużo funu i przede wszystkim solidność. I to, że na pewno nie uwalę postaci, gdy będę widzieć, że się stara. Rozgrywki mogą być łatwiejsze, trudniejsze, zależy co będzie potrzebne - za starania nagradzamy, proporcjonalnie do starań.