Shadows of York Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Spis administracji
Autor Wiadomość
Shadowhunter
Administrator

Shadowhunter

666 lat

Czarownik

Śmierć

Adminowanie

All paths lead to death.

Wysłany: 2017-09-28, 13:37   Spis administracji [Cytuj]

ADMINISTRACJA

James D. Whitelight
Witam! Zwą mnie James, Jameseł lub Staszka.
Fora PBF > życie.
Głównie pomagam tu reszcie. Sprzątam, zamiatam, uzupełniam spisy i realizuje zamówienie. Nad Kartami Postaci też lubię się czasem pochylić.
Jestem też naczelnym shiperem na forum i nie umknie mi żaden rozgrywany romans.
You name it, I SHIP it.
Margaret Nightwind
Cześć! Jestem Administratorem forum i zajmuję się sprawami związanymi z Mistrzem Gry. Na forum mogę zrobić wszystko i pomóc w dosłownie każdej sprawie i sytuacji, jeśli oczywiście inni Admini nie zrobią tego przede mną. Możesz mi mówić Cherry, pod takim pseudonimem najczęściej jestem spotykana. Staram się rozwiązywać problemy najszybciej jak to możliwe i daję odpowiednie wsparcie. Nie jestem robotem, ale moją obecność na forum określam jako całkiem znaczną, mam sporo czasu. Zapraszam na PW. Jako Mistrz Gry jestem sprawiedliwa, za myślenie wynagradzam, a za głupotę karzę.
Shizofreniusz
Mów mi Burak, Shiza, Shizofreniusz, Shizhi - jak wolisz. Ponoć jestem adminem i MG - ponoć też nie zabijam - to akurat prawda. Pomogę z pytaniami i innymi wątpliwościami. Dodatkowo pomagam innym w dbaniu o porządek - nie, nie zamiatam pod dywan...
Altharis Martell
Możesz zwracać się do mnie, jak chcesz, ale pamiętaj, że kultura przede wszystkim. Zajmuję się kodami i grafiką, więc jeśli zauważysz błąd w kodach, lub jakiś obrazek wygaśnie, lub stanie się cokolwiek innego, coś, co jest związane z moimi obowiązkami, nie wachaj się i napisz do mnie. Postaram się coś wyczarować i naprawić.
[Profil] [PM] [E-mail]

Shadowhunter
Administrator

Shadowhunter

666 lat

Czarownik

Śmierć

Adminowanie

All paths lead to death.

Wysłany: 2018-04-08, 14:50    [Cytuj]

MISTRZOWIE GRY

Margaret Nightwind
Cześć! Jestem Administratorem forum i zajmuję się sprawami związanymi z Mistrzem Gry. Na forum mogę zrobić wszystko i pomóc w dosłownie każdej sprawie i sytuacji, jeśli oczywiście inni Admini nie zrobią tego przede mną. Możesz mi mówić Cherry, pod takim pseudonimem najczęściej jestem spotykana. Staram się rozwiązywać problemy najszybciej jak to możliwe i daję odpowiednie wsparcie. Nie jestem robotem, ale moją obecność na forum określam jako całkiem znaczną, mam sporo czasu. Zapraszam na PW. Jako Mistrz Gry jestem sprawiedliwa, za myślenie wynagradzam, a za głupotę karzę.
Shizofreniusz
Mów mi Burak, Shiza, Shizofreniusz, Shizhi - jak wolisz. Ponoć jestem adminem i MG - ponoć też nie zabijam - to akurat prawda. Pomogę z pytaniami i innymi wątpliwościami. Dodatkowo pomagam innym w dbaniu o porządek - nie, nie zamiatam pod dywan... Bój się, jeśli trafisz na mnie w sesji! Jako MG mogę zagwarantować wiele dram, bólu i cierpienia - w zasadzie robię wszystko... No poza jedzeniem ananasa i rodzynek. Jeżeli chcesz, aby Cię poturbować? Zapraszam! Jeżeli chcesz umrzeć - to nie do mnie - nie zabijam graczy.
Caranthir
Zdrastwujtie! Mów mi: Car, Carełek, Caranthir - którą formę wolisz. Powiedz mi ilu punktów ci brakuje a z największą przyjemnością przeliczę to na cierpienie i straty wszelakiej maści. To gwarantuję w ramach pakietu startowego, wszystko inne jest kwestią dyskusyjną, odrobinki wyrozumiałości dla uczących się MG, w zamian nie uderzę w szczepionkę! Walka? Klimaty powiązane z totalitaryzmem? Otwieranie "Puszek Pandory?" Ukocham. Z innymi sprawami również zapraszam, wypłata za trudy zawsze w terminie. Oprócz tego, siedzę na forum od dość sporego czasu, więc w razie pytań, chętnie na nie odpowiem, tudzież coś doradzę. Nie gryzę (za mocno).
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]