Shadowhunter

666 lat

All paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
administracja

Shizofreniusz

Mów mi Cieniu, Shiza, Shizofreniusz, Shizhi, Shizu, Sora, Haru - jak wolisz. Ponoć jestem adminem i MG - ponoć też nie zabijam - to akurat prawda chyba że ktoś naprawdę sam wędruje do paszczy smoka. Pomogę z wszelkimi pytaniami i innymi wątpliwościami odnośnie forum i nie tylko.

Lenny

Puchaty Królik do usług! Jeśli chcesz rozegrać trening, planujesz wyruszyć na patrol, bądź po prostu potrzebujesz MG do krótkiej sesji – wal jak w dym. Najbardziej nieśmiały ze wszystkich, ale niekoniecznie najłagodniejszy, więc ryzyko w cenie.

Marianne

Dzień dobry wieczór dla Szanownego Państwa. Dla ułatwienia wszystkim życia przyjmijmy, że można zwracać się do mnie po prostu per Marysia, chociaż za inne imiona się nie obrażę. Marzy ci się podróż na księżyc albo zwiedzenie Atlantydy? Da się załatwić, ale pamiętaj, że wszystko ma swoją cenę. Stawek wygórowanych nie mam i chociaż posiadana broń cały czas jest dość ostra, uroczyście przysięgam, że głów od razu nie odrąbuję.
W pierwszej kolejności będę miziać wilki, ale jeśli puchate kulki nie mają potrzeby spędzania czasu ze swoim Mistrzem Gry - zadzwoń, a odbiorę.

Moderatorzy
Nimat

Jestem Lamą, zwaną na forum Faośką, albo Nimat. Pomagam na forum reszcie składu. Pilnuję, żeby gracze trafiali do nieaktywnych, uzupełniam spisy, przenoszę tematy, realizuję zamówienia, czasem podrzucę jakieś pomysły, full serwis. W razie pytań, lub problemów z czymkolwiek na forum również chętnie pomogę na miarę swoich możliwości. ♥

Shadowhunter

666 lat

All paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
Mistrzowie Gry
Shizofreniusz

Mów mi Cieniu, Shiza, Shizofreniusz, Shizhi, Shizu, Sora, Haru - jak wolisz. Ponoć jestem adminem i MG - ponoć też nie zabijam - to akurat prawda chyba że ktoś naprawdę sam wędruje do paszczy smoka. Pomogę z wszelkimi pytaniami i innymi wątpliwościami odnośnie forum i nie tylko. Prócz tego zawsze chętnie poprowadzę sesję, niemniej wiedz, że...

Jestem wymagającym MG - przed rozpoczęciem gry oczekuję zrobienia porządnego "riserczu" (sam go także dokonuję w trakcie przygotowań) do wszelkich większych eventów, jak i tych, które mają istotny wpływ fabularny - szczególnie w przypadku postaci nieobecnych od początku wydarzeń.
Wychodzę z założenia, że podstawą dobrej zabawy jest komunikacja na poziomie Gracz - MG. Z tego tytułu wręcz wymagam kontaktowania się ze mną (PW/DC/GG) w sytuacji powstania niejasności - niezrozumienia postu MG bądź zawirowań informacyjno-fabularnych - wszystko dla sprostowania.
Moje sesje bywają trudne, choć nie stronię również od tych łatwych - kolejne nawiązanie do dobrej komunikacji MG/Gracz. Nie ukrywam, iż nigdy nie podaję wszystkiego na tacy - mogę pomóc, podsunąć jakieś "tipy", niemniej oczekuję myślenia i kombinowania, a także wyjścia mi na przeciw i wspomnianego już przygotowania się do sesji. Jeśli ktoś mówi "nie", Ty powiedz "tak". Nie karzę za kombinatorykę, lecz wyłącznie za robienie totalnych głupstw niezgodnych z logiką postaci. Każdą pomysłowość staram się wspierać, o ile jest ona dobrze uzasadniona. Pamiętajmy, iż dróg do celu jest cały ogrom, a nie każda z nich musi być prosta.
Idąc na sesję ze mną automatycznie akceptujesz powyższe warunki współpracy. Ponadto zgadzasz się na zachowanie restrykcji czasowych: tak zwanej zasady 48 godzin na odpis. Szanujmy swój czas i siebie nawzajem. Pamiętaj, że pierwsze pominięcie nigdy nie ciągnie za sobą konsekwencji. Przy drugim tnę szekle, trzeci grozi uszkodzeniem postaci i wydaleniem z eventu. Wszelkie uzasadnione opóźnienia (wystarczy dać mi cynka) nie narażają gracza na powyższą karę - wówczas pomijam postać bez krzywdzenia jej. Ach i pamiętaj! Mam w zwyczaju nagradzać dodatkami graczy, którzy dużą uwagę przywiązują do jak najlepszego odgrywania postaci.

Good night good luck!

Lenny

Puchaty Królik do usług! Jeśli chcesz rozegrać trening, planujesz wyruszyć na patrol, bądź po prostu potrzebujesz MG do krótkiej sesji – wal jak w dym. Najbardziej nieśmiały ze wszystkich, ale niekoniecznie najłagodniejszy, więc ryzyko w cenie.

Marianne

Dzień dobry wieczór dla Szanownego Państwa. Dla ułatwienia wszystkim życia przyjmijmy, że można zwracać się do mnie po prostu per Marysia, chociaż za inne imiona się nie obrażę. Marzy ci się podróż na księżyc albo zwiedzenie Atlantydy? Da się załatwić, ale pamiętaj, że wszystko ma swoją cenę. Stawek wygórowanych nie mam i chociaż posiadana broń cały czas jest dość ostra, uroczyście przysięgam, że głów od razu nie odrąbuję.
W pierwszej kolejności będę miziać wilki, ale jeśli puchate kulki nie mają potrzeby spędzania czasu ze swoim Mistrzem Gry - zadzwoń, a odbiorę.

Malekith

Malekith, Mal, Smok, Smoczek i Gadzinka - do usług! Potrzebujesz składników na wymarzoną miksturę bądź pancerz? Chcesz spędzić dzień jako przykłady Nefilim i udać się na najzwyklejszy patrol? Marzy ci się widowiskowa, wręcz filnowa walka z udziałem magii? A może przywódca którejś z grup zlecił ci zadanie i musisz je odhaczyć? Dobrze trafiłeś, oferuję to i troszeczkę więcej. Nie mówię że wyjdzie idealnie, jestem
nowy w tej branży. Może polać się krew, kości zostaną pogruchotane, lecz za ciężką pracę wynagrodzenie będzie równie satysfakcjonujące.