Shadows of York Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Shizofreniusz
Autor Wiadomość
Shizhi


Ji-Yeong

716 lat

Czarownik

Anioł

Emerytura


Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.

Wysłany: 2018-01-13, 09:21   Shizofreniusz
   Oinari, Hope
[Cytuj]FAERIE

 1. Morgan Le Fay - matka, kat, bogini? Jedno jest pewne - ta kobieta uratowała mu kiedyś życie. Od tamtego czasu stała się dla czarownika matką. Zabije każdego, kto ośmieli się podnieść na nią rękę.
  graczka nieaktywna

 2. Skye - cóż za ironia, dziewczę to jest reinkarnacją dawno zapomnianej... powiedzmy, że pierwszej niewinnej miłości Shizhi, który nigdy nie śmiał jej o tym powiedzieć. Czemu? Wszak nie wypada przybłędzie zadawać się z córką znamienitego dyplomaty. W rezultacie poczęstował dziewczę wywarem zapomnienia i trwał przy niej następne lata jako cień, a potem zabrał na drugą stronę, gdy umierała niemalże w jego ramionach.SHADOWHUNTERS

WSZYSCY NEFILIM ZNAJ? SHIZHI. PONIŻSZY SPIS DOTYCZY TYCH, KTÓRZY S? DLA CZAROWNIKA... BLIŻSI.

 1. Finlay Nightwind - ciężko powiedzieć czy Shizhi go nienawidzi, lubi czy zwyczajnie szydzi na każdym możliwym kroku. Z pewnością poddał łowcę kilku próbom. I choć zakończyły się mordobiciem, czarownik dostrzegł w nim coś więcej. Czy darzy go więc sympatią? Ciężko stwierdzić. Liczy się tylko fakt, że jest skory mu pomóc, choć nie zawsze.
  gracz nieaktywny

 2. Kai - zaczęło się "niewinnie" - od zwykłych spotkań. Z czasem czarownik zrozumiał, że widzi w tym Nefilim kogoś więcej niż zwykłą lalkę ślicznej buzi i zepsutym wnętrzu. Sam nie do końca pojmuje istotę więzi, jednak wie, że bez łowcy jest nikim. Podarował mu swą duszę, w zamian stajać się strażnikiem.

 3. James Whitelight - wróg a może przyjaciel? Czarownik wiele zrobiłby dla tego łowcy - no może prócz jedzenia ananasa i rodzynek. Pomimo pewnych barier, ufa mu i wierzy w zdrowy rozsądek. Jest w stanie powierzyć mu wiele tajemnic, które ma nadzieję, iż nigdy nie wyjdą poza okręg ich towarzystwa.MUNDANES

 1. -
 2. -
 3. -VAMPIRES

 1. Anastazja Nitsche - wampirzyca o niecodziennym podejściu do życia. Poznana dawno, acz znowu nie tak bardzo. Jest obojętna czarownikowi, choć bez wątpienia wzbudza w nim ciekawość. Ich drogi rzadko się ze sobą krzyżują, a jeśli już to na bardzo długo bądź krótko o ile w ogóle.WARLOCK

WSZYSCY CZAROWNICY ZNAJ? SHIZHI CHOCIAŻBY ZE WZGL?DU NA JEGO TALENT DO PRZYWO?YWANIA DEMONÓW. PONIŻSZY SPIS DOTYCZY TYCH, KTÓRZY S? DLA CZAROWNIKA... BLIŻSI.

 1. Altharis Martell - stary znajomy, przyjaciel i poniekąd nauczyciel. Czarnowłosy szanuje starszego od siebie czarownika, lecz nie na tyle, aby oddać mu pełen pokłon - tak twierdzą plotki. Jaka jest prawda?
  gracz nieaktywny

 2. Caranthir - pierwsza adoptowana córeczka tatusia. Skąd się biorą dzieci? Z portali! Skubana ma cięty jęzor, a jednak koteczek ją kocha, choć niestety nie tak, jak kochać powinien. Czarownikowi przyszło odrzucić uczucie miłości, którym niewiasta darzyła go od wielu być może wieluset lat. W konsekwencji ich więź została przerwana bezpowrotnie. Czas pokazał, że choć dzieli ich ogromna przepaść, potrafią wciąż do siebie wracać - zakopywać wojenny topór.

 3. Kenzo - poznali się w Spiralnym Labiryncie, a może nawet wcześniej - nieważne. Grunt, że początek znajomości zaczął się dość ostro. Wszystko przez zupełnie odmienne temperamenty. Raz bywało gorzej, raz lepiej - niewątpliwie jednak Kenzo jako jeden z niewielu osób, potrafił dotrzeć i wyperswadować pewne rzeczy na Shi.
  gracz nieaktywny

 4. Nina - tak zwana siostra - bardziej przybrana i to od strony tatusia. Gryzą się ile wlezie - czyli jak to typowe rodzeństwo. Czarownik jednak bardzo mocno się pogniewa, jeśli ktoś podniesie rączkę na jego "oczko" w głowie.WEREWOLVES

 1. -
 2. -
 3. -

_________________


Dusza usiłowała się oderwać od obumarłego ciała. Był to długi proces, zupełnie jakby jakaś membrana uwikłana w błocie usiłowała pochwycić podmuch wiatru, który by ją wyzwolił.

Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Anna Valerious


Anna Valerious

518 (26)

Wampir

British Empire

Search & Destroy


Cute and deadly

Wysłany: 2018-03-24, 23:53   
   Caranthir
[Cytuj]

Obdarujesz mnie czymś? :yin:
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
Shizhi


Ji-Yeong

716 lat

Czarownik

Anioł

Emerytura


Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.

Wysłany: 2018-07-31, 14:37   
   Oinari, Hope
[Cytuj]

[align=center:87e5452585]~ PORZ?DKI ZALICZONE - NAWET ZAPROSZ? ~[/align:87e5452585]

Coś dla Anny w trakcie tworzenia
_________________


Dusza usiłowała się oderwać od obumarłego ciała. Był to długi proces, zupełnie jakby jakaś membrana uwikłana w błocie usiłowała pochwycić podmuch wiatru, który by ją wyzwolił.

Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Sigyn Ragnarsdóttir


Sigyn Ragnarsdóttir

801

Czarownik

Friendzone

Lubi łazić po cemntarzach


A stranger's light comes on slowly, a stranger's heart without a home...

Wysłany: 2018-10-22, 18:43   
   Sonia, Antek
[Cytuj]

Myślę, że Sigyn mogła podrzucić kilka obiektów badawczych Lewkowi ^^
_________________
<tbody></tbody>
You live your life
You go in shadows
You'll come apart and you'll go blind,
some kind of light into your darkness
colors your eyes with what's not there.
Fade into you,
strange you never knew.
Fade into you,
I think it's strange you never knew...

[mru]
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Shadow York @ 2018
Kody i szatę graficzną wykonała Altharis Martell
Za pomoc również dziękujemy Yinowi.

Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
Witaj nieznajomyStrona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 8