Shadows of York Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Shizofreniusz
Autor Wiadomość
Shizhi


Ji-Yeong

717 lat

Czarownik

Anioł

Emerytura


Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.

Wysłany: 2018-01-13, 09:21   Shizofreniusz
   Shizhi i gromada
[Cytuj]FAERIE

 1. Morgan Le Fay - matka, kat, bogini? Jedno jest pewne - ta kobieta uratowała mu kiedyś życie. Od tamtego czasu stała się dla czarownika matką. Zabije każdego, kto ośmieli się podnieść na nią rękę.
  graczka nieaktywna

 2. Skye - cóż za ironia, dziewczę to jest reinkarnacją dawno zapomnianej... powiedzmy, że pierwszej niewinnej miłości Shizhi, który nigdy nie śmiał jej o tym powiedzieć. Czemu? Wszak nie wypada przybłędzie zadawać się z córką znamienitego dyplomaty. W rezultacie poczęstował dziewczę wywarem zapomnienia i trwał przy niej następne lata jako cień, a potem zabrał na drugą stronę, gdy umierała niemalże w jego ramionach.SHADOWHUNTERS

WSZYSCY NEFILIM ZNAJ? SHIZHI. PONIŻSZY SPIS DOTYCZY TYCH, KTÓRZY S? DLA CZAROWNIKA... BLIŻSI.

 1. Finlay Nightwind - ciężko powiedzieć czy Shizhi go nienawidzi, lubi czy zwyczajnie szydzi na każdym możliwym kroku. Z pewnością poddał łowcę kilku próbom. I choć zakończyły się mordobiciem, czarownik dostrzegł w nim coś więcej. Czy darzy go więc sympatią? Ciężko stwierdzić. Liczy się tylko fakt, że jest skory mu pomóc, choć nie zawsze.
  gracz nieaktywny

 2. Kai - zaczęło się "niewinnie" - od zwykłych spotkań. Z czasem czarownik zrozumiał, że widzi w tym Nefilim kogoś więcej niż zwykłą lalkę ślicznej buzi i zepsutym wnętrzu. Sam nie do końca pojmuje istotę więzi, jednak wie, że bez łowcy jest nikim. Podarował mu swą duszę, w zamian stajać się strażnikiem.

 3. James Whitelight - wróg a może przyjaciel? Czarownik wiele zrobiłby dla tego łowcy - no może prócz jedzenia ananasa i rodzynek. Pomimo pewnych barier, ufa mu i wierzy w zdrowy rozsądek. Jest w stanie powierzyć mu wiele tajemnic, które ma nadzieję, iż nigdy nie wyjdą poza okręg ich towarzystwa.MUNDANES

 1. -
 2. -
 3. -VAMPIRES

 1. Anastazja Nitsche - wampirzyca o niecodziennym podejściu do życia. Poznana dawno, acz znowu nie tak bardzo. Jest obojętna czarownikowi, choć bez wątpienia wzbudza w nim ciekawość. Ich drogi rzadko się ze sobą krzyżują, a jeśli już to na bardzo długo bądź krótko o ile w ogóle.WARLOCK

WSZYSCY CZAROWNICY ZNAJ? SHIZHI CHOCIAŻBY ZE WZGL?DU NA JEGO TALENT DO PRZYWO?YWANIA DEMONÓW. PONIŻSZY SPIS DOTYCZY TYCH, KTÓRZY S? DLA CZAROWNIKA... BLIŻSI.

 1. Altharis Martell - stary znajomy, przyjaciel i poniekąd nauczyciel. Czarnowłosy szanuje starszego od siebie czarownika, lecz nie na tyle, aby oddać mu pełen pokłon - tak twierdzą plotki. Jaka jest prawda?
  gracz nieaktywny

 2. Caranthir - pierwsza adoptowana córeczka tatusia. Skąd się biorą dzieci? Z portali! Skubana ma cięty jęzor, a jednak koteczek ją kocha, choć niestety nie tak, jak kochać powinien. Czarownikowi przyszło odrzucić uczucie miłości, którym niewiasta darzyła go od wielu być może wieluset lat. W konsekwencji ich więź została przerwana bezpowrotnie. Czas pokazał, że choć dzieli ich ogromna przepaść, potrafią wciąż do siebie wracać - zakopywać wojenny topór.

 3. Kenzo - poznali się w Spiralnym Labiryncie, a może nawet wcześniej - nieważne. Grunt, że początek znajomości zaczął się dość ostro. Wszystko przez zupełnie odmienne temperamenty. Raz bywało gorzej, raz lepiej - niewątpliwie jednak Kenzo jako jeden z niewielu osób, potrafił dotrzeć i wyperswadować pewne rzeczy na Shi.
  gracz nieaktywny

 4. Nina - tak zwana siostra - bardziej przybrana i to od strony tatusia. Gryzą się ile wlezie - czyli jak to typowe rodzeństwo. Czarownik jednak bardzo mocno się pogniewa, jeśli ktoś podniesie rączkę na jego "oczko" w głowie.WEREWOLVES

 1. -
 2. -
 3. -

_________________

Dusza usiłowała się oderwać od obumarłego ciała. Był to długi proces, zupełnie jakby jakaś membrana uwikłana w błocie usiłowała pochwycić podmuch wiatru, który by ją wyzwolił.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Anna Valerious


Anna Valerious

518 (26)

Wampir

British Empire

Search & Destroy


Cute and deadly

Wysłany: 2018-03-24, 23:53   
   Caranthir
[Cytuj]

Obdarujesz mnie czymś? :yin:
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
Shizhi


Ji-Yeong

717 lat

Czarownik

Anioł

Emerytura


Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.

Wysłany: 2018-07-31, 15:37   
   Shizhi i gromada
[Cytuj]

[align=center:87e5452585]~ PORZ?DKI ZALICZONE - NAWET ZAPROSZ? ~[/align:87e5452585]

Coś dla Anny w trakcie tworzenia
_________________

Dusza usiłowała się oderwać od obumarłego ciała. Był to długi proces, zupełnie jakby jakaś membrana uwikłana w błocie usiłowała pochwycić podmuch wiatru, który by ją wyzwolił.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Sigyn Ragnarsdóttir


Sigyn Ragnarsdóttir

801

Czarownik

Friendzone

Lubi łazić po cemntarzach


Cars slowly passing right down on main street, Don't keep on driving, let me say something.

Wysłany: 2018-10-22, 19:43   
   Sonia, Antek
[Cytuj]

Myślę, że Sigyn mogła podrzucić kilka obiektów badawczych Lewkowi ^^
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Shadow York @ 2018
Kody i szatę graficzną wykonała Altharis Martell
Za pomoc również dziękujemy Yinowi.

Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
Witaj nieznajomyStrona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 8