Shizhi

717 lat


175 cm


I have no regrets. I don’t regret living any moment of my life. I just have one…


Naczelny stalker
[Cytuj]
Multikonta: Shizhi i gromada
Shizhi
Metryczka


Imię: Ji-Yeong/Shizhi
Nazwisko: Kim


Data urodzenia: 6.06.1352r
Wiek: 716 + 1 lat


Wzrost: 175cm
Waga: 65kg


Kolor oczu: czarne/błękitne
Kolor włosów: czarne


Rasa: Czarownik


Dodatkowe informacje


Shizhi specjalizuje się w następujących kategoriach magicznych:
 • Magia przywołania
 • Magia bitewna: ulubione zaklęcia żywiołu ognia oraz defensywne
 • Magia lecząca


Magia użytkowa - znana z zakresu działania - używana zależnie od sytuacji
 • Portale i tworzenie bram - z większym naciskiem i częstotliwością na teleportację
 • Telekineza: wykorzystuje tylko precyzyjną do unoszenia niewielkich przedmiotów lub ciskania ludźmi, gdy jest zły
 • Magia tropiąca


Dziedziny, które Shizhi zna, ale rzadko korzysta z ich dobrodziejstw:

 • Projekcja: korzysta z niej dla czystego trolla lub w formie komunikacji, rzadko w walce
 • Czarna magia - zna ja bardzo dobrze, ale nie korzysta zbyt często, okazyjnie w walce


Dziedziny magii, w których Shizhi jest lamą:

 • Nekromancja - to nie ulegnie zmianie


Ingerencja MG

Ingerencja MG: Tak

Stopień ingerencji: Całkowity

Ekwipunek

 1. Miecz - wykuty dłońmi Shizhi z materiałów zdobytych podczas krótkiego pobytu we wróżkowie. Ostrza nie da się tak po prostu złamać - nie ma też żadnych magicznych właściwości prócz jednej. Koreańczyk może przywoływać swoją bron w dowolnym momencie, co niejako działa na jego korzyść i niekorzyść zarazem - głównie przy opcji blokady umiejętności magicznych.


 2. 2x Fiolki wampirzego jadu - nagroda za sprzątnięcie ciała wampira.

 3. 1x Skóra, kły i generalnie wszystko z wilka - bo Shi dorwał również truchło takowego.

 4. 1x Figielek Towar z odzysku – możliwość uzyskania wskazówki podczas sesji z MG – aka przysłowiowa znaleziona karteczka ze wskazówką, dzięki której udaje Ci się rozwiązać zagadkę, albo przypominasz sobie, że „coś” takiego jest Ci już znane – informacja bądź pochodna informacji

 5. Autentyczna rękawica Predatora – to nie podróbka! Rękawica, tudzież karwasz – jak zwał tak zwał – wykonanie pierwsza klasa i to z solidnego stopu metali. Za Chiny nie stopisz – gorzej z przewodnictwem cieplnym – to można obrócić przeciwko nosicielowi. Szczęśliwie warstwa tworzywa wewnątrz rękawicy chroni skórę przed potencjalnym porażeniem prądem. Wysuwane ostrza są wyśmienite do zadawania średniej głębokości ran ciętych – kłute są mniej skuteczne. Aha – ostrza wysuwają się po aktywacji mechanizmu, czyli ustawieniu ręki pod odpowiednim kątem, co by nie zrobić sobie przypadkiem kuku.
  W ostrzu zaklęto moc – jednorazowy kamuflaż. Tak dobrze słyszysz! Naciskając przycisk „ABSOLUTNIE NIE DOTYKAJ” aktywujesz niespodziankę – kamuflaż. Czyni on z Ciebie niemalże niewidzialną istotę – no może poza momentami, w których zakrzywiasz światło w bardziej oświetlonych miejscach, poruszasz się głośno lub podnosisz coś, co niestety niewidzialne wraz z Tobą się nie staje – pod wpływem działania jesteś jedynie Ty oraz wszystko to, co masz na sobie. Nie zapomnij też o termowizji – przed nią niestety nie uciekniesz. Kamuflaż trwa do momentu wyprowadzenia pierwszego ataku. Potem magiczna sztuczka znika, a Ty zostajesz z super karwaszem.


To an assasin… Having a heart is the same as death. The moment you have a heart… It’s the moment an assassin dies. The so-called heart… Was abandoned a long time ago.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Shizhi

717 lat


175 cm


I have no regrets. I don’t regret living any moment of my life. I just have one…


Naczelny stalker
[Cytuj]
Multikonta: Shizhi i gromada
Kalendarium
Dzieje
 1. 1302 rok - Namgyeong, dzisiejszy Seul, na świat przychodzi Ji-Yeong, syn demona Marbasa i kochanki przybranego ludzkiego ojca. Facet nie ma pojęcia o zdradzie, uznaje bękarta i nadaje mu rodzinne nazwisko.

 2. Dzieciństwo - malec z nieprawego łoża rozwija się stosunkowo normalnie. Ojciec i matka, głównie matka stara się dołożyć wszelkich starań, aby dziecku niczego nie brakowało. To z kolei nie podoba się żonie Pana domu. Zaczyna być zazdrosna o atencję męża, który poświęca kochance i jej dziecku znacznie więcej uwagi.

 3. Ciąg dalszy życia - bękart ulega starszemu rodzeństwu - chłopcy zapraszają go do wspólnej zabawy do tajnej miejscówki nieopodal strumyka. Nieświadomie wpada w zasadzkę - najstarszy syn przekonuje młodszego, by ten wraz z nim pokazał bękartowi, gdzie jego miejsce. W trakcie przepychanki, wyzwisk i wytykań palcami, dochodzi do nieszczęśliwego wypadku - targany strachem o własne życie, Ji-Yeong popycha brata. Upadek napastnika na ziemie kończy się uderzeniem głowy o kamień, a w efekcie śmiercią. Młody zabójca ucieka, podobnie jak świadek w postaci drugiego z braci. Ji-Yeong zostaje zamknięty w swoich komnatach do czasu wyjaśnienia sprawy. Matka zamordowanego jeszcze bardziej nienawidzi piekielnego bękarta.

 4. Dalsze dzieje - minęły dwa lata od tragicznej śmieci najstarszego syna w rodzinie Kim. Bękart zostaje ponownie "wypuszczony" do rodziny. Ojciec i Pan domu wpada w wir pracy, aby utrzymać silną pozycję rodziny. Tym czasem pieczę nad wszystkim przejmuje żona. W domu nastaje względny spokój - dwaj bracia po raz pierwszy zaczynają ze sobą rozmawiać.

 5. Śmierć - nić spokoju zostaje przerwana - umiera matka Ji-Yeonga - zostaje otruta przez zazdrosną żonę, która czuje się coraz bardziej zaniedbana. Nikt nie wie o spisku - oficjalna wersja mówi o śmierci wskutek zarazy. Syn demona jest zrospaczony - rozpoczyna się dla niego prawdziwe piekło. Macocha wciąż się nad nim znęca - tym razem do tortur fizycznych, dochodzą psychiczne. Syn okrutnej kobiety patrzy na to wszystko z boku - powoli ogarniają go wątpliwości. Mimo to nie śmie się sprzeciwić woli matki.

 6. Zemsta - przełom, maltretowany chłopak nie wytrzymuje - w trakcie kolejnych tortur, chwyta kij, po czym atakuje napastniczkę. Kobieta upada ledwo przytomna na ziemię, gdy chłopak w strachu przed gniewem jej syna oraz ojca postanawia uciec z domu.

 7. Ucieczka - dziesięcioletni potworek błąkał się po polach przeszło ponad tydzień. Po jego upływie napotkał kilka pomniejszych demonów. Przez miesiąc uczył się pod ich czujnym okiem jak kontrolować swoje nowo poznane moce, aż pewnego dnia zniknęły. Na ich miejscu pojawił się jeden konkretny demon, którego chłopak nazywał później mistrzem. To właśnie on zabrał go do Chin, przekazał mu większość wiedzy magicznej, nauczył walczyć i panować nad własnym gniewem - był jak prawdziwy mistrz i ojciec w jednym dla zagubionego chłopca.
  Shizhi (Lew), bo tak nazwał go ów mistrz, spędził z nim dobrych kilka lat. Niestety błogie niebo upadło, gdy w 1369 roku swoje żniwo zebrali Nocni ?owcy. Zabili demonicznego mistrza Shi, jego zaś zmuszając do ponownej ucieczki.

 8. Pierwsze stulecie Shizhi spędził w Chinach. Na ten czas poznał wiele ważnych osobistości, w tym niejakiego Yin Xue Shena. Zdarzało się, że pracował jako najemnik, zabójca, a nawet prywatna zabawka, która nigdy nie pozwoliła się dotknąć. Stabilizacja nadeszła, gdy czarnowłosy umocnił swoją pozycję na dworze na tyle mocno, aby dostąpić zaszczytu objęcia stanowiska doradcy Cesarza.

 9. Drugie stulecie do 1552 roku - Shizhi nadal nie opuszczał terenów Chin, tudzież Azji. Czasem zdarzyło mu się zawędrować do Korei czy Japonii, lecz nigdy dalej. W tamtym czasie, a nawet dużo wcześniej, zabrał większość rodzinnego majątku tj. tego, który pozostał nietknięty przez ręce drugiego syna okrutnej macochy. Ród przetrwał, a Shizhi doglądał ich od czasu do czasu. Nigdy jednak nie odważył się przekroczyć wyznaczonej przez siebie granicy.

 10. Rok 1552 - młody czarownik otrzymuje zaproszenie do Spiralnego Labiryntu - przyjmuje je i spędza w nim przeszło 150 lat. W ten czas pobiera nauki magiczne od niejakiego Sammuela. Shizhi opuścił mentora w 1702 roku, gdy ponownie powrócił do świata ludzi. Wówczas udał się w świat, w tym także do Rosji.

 11. 1702 - 2005 - są to lata, w których Shizhi sporo podróżował po świecie - uczył się języków, poznawał kulturę i wielu ludzi.
  Te lata są do wypełnienia przez retrospekcje.

 12. Rok 1801, Her Majesty's Theatre (Londyn) - Lew ląduje w Londynie, gdzie dochodzi do spotkania z tajemniczą wampirzycą, niejaką Anastazją Nitsche. Enigmatyczność oraz chłód kobiety zafascynował kota. Dalsze losy ich relacji są nieznane - wiadomo jedynie, że drogi czarownika oraz wampirzycy wkrótce się rozeszły.

 13. Rok 2006 - czarownik postanawia połączyć swoje siły z Sebkiem. W rezultacie rok później opowiada się po "złej" stronie konfliktu w tak zwanej Mrocznej Wojnie. W ten czas przeprowadza makabryczną ilość eksperymentów na żywych obiektach. Wojna dobiega końca, a Shi zamiast zostać straconym, otrzymuje propozycje pracy dla Instytutu, na co z tylko sobie znanych powodów przystaje.

 14. 2008 - 2017 - w tych latach Shizhi jest całkowicie wyłączony z życia - zamyka się w swoich komnatach, aby po raz kolejny zgłębić wiedzę na temat istot ze Świata Cieni. Sytuacja ulega zmianie, gdy do jego uszu docierają plotki o dziwnych zniknięciach. Wówczas czarownik opuszcza swoją samotnię.

Ostatnio zmieniony przez Shizhi 2019-09-01, 14:49, w całości zmieniany 9 razy  

To an assasin… Having a heart is the same as death. The moment you have a heart… It’s the moment an assassin dies. The so-called heart… Was abandoned a long time ago.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Shizhi

717 lat


175 cm


I have no regrets. I don’t regret living any moment of my life. I just have one…


Naczelny stalker
[Cytuj]
Multikonta: Shizhi i gromada
Retrospekcje

Kto: Anastazja Nitsche, Shizhi
Gdzie: Her Majesty's Theatre (Londyn)
Opis:
Cytat:
Melodia ucichła pozostawiając po sobie pustkę.
Nikogo oprócz niej nie było. Tym razem to cisza przejmowała władzę nad tym, co działo się wokół i tym, co miało zdarzyć się za chwilę.

O tym jak dwie dusze spotykają się na przedstawieniu. Kto będzie kotem, a kto myszą?
Data: Początek września 1801 roku
Status: Sesja nieaktywna

Kto: wszyscy chętni
Gdzie: Prepare for trouble!
Opis: Urodziny Luc! Czyli pijemy, wpierdalamy, a potem płaczemy przez kaca.
Data: 12.03.18
Status: Sesja zakończona

Kto: -
Gdzie: -
Opis: -
Data: -
Status: -

Ostatnio zmieniony przez Shizhi 2018-07-11, 13:04, w całości zmieniany 6 razy  

To an assasin… Having a heart is the same as death. The moment you have a heart… It’s the moment an assassin dies. The so-called heart… Was abandoned a long time ago.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Shizhi

717 lat


175 cm


I have no regrets. I don’t regret living any moment of my life. I just have one…


Naczelny stalker
[Cytuj]
Multikonta: Shizhi i gromada
Fabuła Styczeń 2018

Kto: Yin Xue Shen, Shizhi
Gdzie:

Opis: Niedługo po powrocie Yina oraz Nefilim z rodowej posiadłości Margaret. Jeden czarownik napotyka innego i zaczyna się przesłuchanie.
Data: Początek stycznia 2018
Status: Sesja zakończonaKto: Ariadna Bernadotte, Shizhi
Gdzie:

Opis: Towarzyskie spotkanie dwójki czarowników oraz zdobycie przepisu na super gofry. Sesja ma miejsce po spotkaniu z Yiem, a trochę przed zabawą z Astrid i Altharisen.
Data: Początek stycznia 2018
Status: Sesja zakończonaKto: Altharis, Astrid, Shizhi, Annabelle
Gdzie:

Opis: Po spotkaniu z Yine, Shizhi postanawia zorganizować spotkanie z Altharisem oraz Astrid w celu omówienia i zbadania sprawy zniknięć oraz dziwnego opętania, które miało miejsce w domu Margaret.
Data: Początek stycznia 2018
Status: Sesja zakończonaKto: Fin, James, Marg i inni
Gdzie:

Opis: Dzień po dzikiej imprezie czarowników. Shizhi organizuje przesłuchanie łowców.
Data: Styczeń 2018
Status: Sesja zakończonaKto: Drużyna Pierścienia
Gdzie:

Opis: Kilka godzin po wydarzeniach w Instytucie i namiętnej multi randce w pokoju Jamesa
Data: Styczeń 2018
Status: Sesja zakończona

Ostatnio zmieniony przez Shizhi 2018-07-11, 13:08, w całości zmieniany 4 razy  

To an assasin… Having a heart is the same as death. The moment you have a heart… It’s the moment an assassin dies. The so-called heart… Was abandoned a long time ago.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Shizhi

717 lat


175 cm


I have no regrets. I don’t regret living any moment of my life. I just have one…


Naczelny stalker
[Cytuj]
Multikonta: Shizhi i gromada
Luty 2018

Kto: Fin, Shi
Gdzie:

Opis: Kilka dni po akcji w jaskini. Fin i Shi mają sobie coś do wyjaśnienia.
Data: Końcówka stycznia, początek lutego 2018
Status: Sesja zakończonaKto: MG, Shi
Gdzie:

Opis: Pierwszy tydzień lutego - na pewno jakiś czas po misji w jaskini i rozmowie z Finem.
Data: Początek lutego 2018 roku.
Status: Sesja zakończonaKto: Kai, Shi
Gdzie:

Opis: Po namiętnej randce z Finem oraz domowych problemach, Shizhi postanowił się najebać, bo tak nakazuje tradycja po żałobie!
Data: Początek lutego 2018 roku.
Status: Sesja zakończona
Kto: Imogen, Shi
Gdzie:

Opis: Spory kawałek czasowy od spotkania z Kaiem. Shi postanowił sobie pospacerować, a co! Nieoczekiwanie wpada na Imogen, starą "znajomą", którą obiecał zabić.
Data: Początek lutego 2018 roku.
Status: Sesja zakończonaKto: Luc, Shi
Gdzie:

Opis: Rzecz się dzieje po wszystkich poprzednich sesjach. Shi postanawia się przewietrzyć i wyjść na spacer z psem. Niespodziewanie spotyka na swojej drodze Luc.
Data: Luty 2018 roku.
Status: Sesja zakończonaKto: Sabat czarowników
Gdzie:

Opis: Akcja ma miejsce po spotkaniu z Luc. Wówczas Shizhi rozsyła wiadomość wszystkim znanym mu czarownikom. Pragnie ich zebrać w Spiralnym Labiryncie w celu omówienia ostatnich wydarzeń.
Data: Luty 2018 roku.
Status: Sesja zakończonaKto: Wszyscy zebrani w sesji
Gdzie:

Opis: Pogrzeb matki Jamesa oraz Margaret.
Data: 12 lutego 2018 roku.
Status: Sesja zakończonaKto: Wszyscy zebrani w sesji
Gdzie:

Opis: Długo wyczekiwana bitwa pomiędzy siłami dobra, a zła.
Data: 16 lutego 2018 roku.
Status: Sesja zakończonaKto: Kai & Shi
Gdzie:

Opis: Jakiś czas po walce na wrzosowiskach.
Data: Końcówka lutego 2018 roku.
Status: Sesja zakończona

Ostatnio zmieniony przez Shizhi 2018-08-02, 14:09, w całości zmieniany 18 razy  

To an assasin… Having a heart is the same as death. The moment you have a heart… It’s the moment an assassin dies. The so-called heart… Was abandoned a long time ago.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
George Starkweather zarządził spotkanie z całym Instytutem. Dzisiejszego poranka znalazł na biurko czarną kopertę, zalakowaną odpowiednią pieczęcią. Na odległość można było wyczuć od niej demoniczną moc. Zapisane na niej zostały jedynie miejsce oraz godzina. Demony bezczelnie igrały sobie z Nefilim, zadowolone z siebie, że to właśnie one rozdają karty w tej grze. Zwołał spotkanie o godzinie szesnastej, na której mieli ustalić strategię walki z tymi potworami. Najwięcej informacji na ten temat posiadała oczywiście rodzina Whitelight, której bezpośrednio dotyczyło to starcie. Większość niechętnie podeszła do tego, uważając, że nie będzie walczyła za kogoś. George przypomniał im dobitnie, że Nefilim powinni walczyć za siebie, nawet jeśli starcie może być śmiertelne. Dostatecznie dużo demon pokazał w Lesie Brocelind, gdzie została zaatakowana grupa Nocnych ?owców, którzy zdecydowali się stawić czoła demonowi. George oddał głos Margaret, która przygotowała odpowiednią strategię.
- Mam dwa rozwiązania dla tej sytuacji, które zwiększą nasze szanse. Wiem, że większość z Was do pierwszego z nich podejdzie sceptycznie, jednak zdecydowałam się je Wam przekazać. – rudowłosa dziewczyna rozpoczęła swoją przemowę. – W tą kwestię chcieliśmy zaangażować podziemnych, których chronimy na mocy postanowień. Wykorzystalibyśmy runę przymierza, już raz w ten sposób się udało. – przypomniała czasy przed Mroczną Wojną, kiedy w ten sposób na ziemiach Idrisu pokonane zostały demony, gdy Valentine chciał za pomocą Kielicha Anioła stworzyć swój porządek świata. – Druga opcja jest nieco inna, cztery osoby przybrałyby nasz wygląd. Mój, Jamesa, Shantae oraz Jaydena. Zaszlibyśmy ich od tyłu, aby ich zmylić. Ja i Jayden jesteśmy wyśmienitymi łucznikami, więc moglibyśmy działać na odległość. James i Shantae pokonaliby ich przywódcę, ukrytego w ciele naszego ojca. – dodała spokojnym tonem i wzięła głęboki oddech. –Finlay poprowadzi całą resztę przeciwko demonom. Musicie pamiętać, że demon posiada nasze demoniczne wersje. Po pierwszym ataku w Idrisie i tutaj, w Instytucie, zdobył dwie. Moją i Shantae Verlac. Mają nasze umiejętności, ale ich oczy są czarne jak noc. Po ataku w jaskini mam pewność, że zdobyły też kopie Jamesa, Jaydena oraz Fina. Do tego dwóch czarowników, Shizhiego oraz Yina. Wykorzystują nasze umiejętności w walce. Mają też jeszcze jednego wyśmienitego łucznika, demona, który przyjął postać naszego starszego brata, Sebastiana. Jednego z najlepszych łuczników jakich znam. – przekazała wszystko co wiedziała na ten temat. Pertraktacje były długie, jednak wszyscy uznali, że druga opcja jest korzystniejsza i odpowiadała większości. Przynajmniej większości tych, którzy zdecydowali się pomóc. Cztery osoby dobrowolnie zgłosiły się, aby przybrać postać łowców, którzy mieli przeprowadzić atak „od tyłu”. Wszystko zostało zaplanowane.
- Szesnastego lutego, na Wrzosowiskach York, o godzinie dwudziestej pierwszej. Taką demon wyznaczył datę. – dodał George Starkweather, szef Instytutu. Wszystko miało się rozegrać w ciągu najbliższych dni.


Start eventu: godzina 18, 16.02.2018 rok.
Chcemy wciągnąć do gry jak najwięcej osób, na pewno będą z tego punkty ^^

Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Shizhi

717 lat


175 cm


I have no regrets. I don’t regret living any moment of my life. I just have one…


Naczelny stalker
[Cytuj]
Multikonta: Shizhi i gromada
Fabuła Marzec 2018

Kto: Nefilimki i chory Shizeł
Gdzie:

Opis: Po wojnie, żałobie i wszystkim innym. Shizhi siedzi sobie w domu i choruje, gdy nagle odwiedza go James z córą swojego brata i prosi o sprawdzenie stopnia pokrewieństwa.
Data: Marzec 2018
Status: Sesja zakończonaKto: Kai & Shi
Gdzie:

Opis: Choroba coraz mocniej odbija się na Shizhi. Czarownik pragnie przeteleportować się do Instytutu, lecz niespodziewanie ląduje na ulicy w York. Przemoczony, zmęczony i chory, idzie chwiejnym krokiem przed siebie - wówczas zauważa Kaia.
Data: Marzec 2018
Status: Sesja zakończonaKto: Cat, Car, Skye, Shi
Gdzie:

Opis: Rzecz się dzieje po spotkaniu z Kaiem. Shizhi myślał, że wszystko się ustabilizuje, lecz był w błędzie. Choroba w końcu go pochłonęła.
Data: Marzec 2018
Status: Sesja zakończonaKto: Fin, Shi
Gdzie:

Opis: Rzecz się dzieje tydzień po wydarzeniach na wrzosowiskach i domu Shizhi. Czarownik czuje się lepiej, postanawia więc wpaść do Instytutu.
Data: Końcówka marca 2018 roku
Status: Sesja zakończonaKto: Car, Shi
Gdzie:

Opis: Długo po spotkaniu w domu Shi, na pewno kilka dni po. Shizhi rusza w ślad za Car - trafia do domku, gdzie dochodzi do starcia dwóch czarowników.
Data: Końcówka marca, a początek kwietnia 2018 roku
Status: Sesja zakończona

Ostatnio zmieniony przez Shizhi 2018-07-11, 13:14, w całości zmieniany 5 razy  

To an assasin… Having a heart is the same as death. The moment you have a heart… It’s the moment an assassin dies. The so-called heart… Was abandoned a long time ago.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Shizhi

717 lat


175 cm


I have no regrets. I don’t regret living any moment of my life. I just have one…


Naczelny stalker
[Cytuj]
Multikonta: Shizhi i gromada
Fabuła Kwiecień 2018

Kto: Czarowniki i inne tałatajstwo
Gdzie:

Opis: No więc koniec marca, a początek kwietnia - Shizhi dowiaduje się o dziwnej wystawie w muzeum. Zachęcony ploteczkami, postanawia sprawdzić ich autentyczność.
Data: Początek kwietnia 2018
Status: Sesja zakończonaKto: Con, Quennie, Shi
Gdzie:

Opis: Sesja ma miejsce po zabawie eventowej. Shizhi znów się przemienia w demona, po czym spotyka młodziutką wilczycę imieniem Con.
Data: Kwiecień 2018
Status: Sesja zakończonaKto: Car, Ana i Shi
Gdzie:

Opis: Sesja niedługo po evencie i spotkaniu Con. Shi ledwo co się odmienił i zmienił z powrotem. Ciulowo nie? Tym razem spotkał swoją córeczkę i znajomą wampirzycę.
Data: Kwiecień 2018
Status: Sesja zakończonaKto: Jednopostówka - na potrzeby fabularne, bo to dość istotne (Shi)
Gdzie:

Opis: Po wysłaniu wiadomości do Fina oraz Jamesa, a także po dramie z Caranthir, Shizhi teleportuje się do Instytutu, aby zabrać z pracowni wszystkie swoje rzeczy.
Data: Kwiecień 2018
Status: Sesja zakończonaKto: Kai i Shi
Gdzie:

Opis: Wizja - ból i krew - zawahanie, nie, decyzja. Czarownik rusza śladem za Kaiem.
Data: Kwiecień 2018
Status: Sesja zakończona

Ostatnio zmieniony przez Shizhi 2018-07-11, 13:16, w całości zmieniany 15 razy  

To an assasin… Having a heart is the same as death. The moment you have a heart… It’s the moment an assassin dies. The so-called heart… Was abandoned a long time ago.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Shizhi

717 lat


175 cm


I have no regrets. I don’t regret living any moment of my life. I just have one…


Naczelny stalker
[Cytuj]
Multikonta: Shizhi i gromada
Fabuła Maj 2018

Kto: Kai i Shi
Gdzie:

Opis: Spotkanie na krótko przed wyprawą.
Data: Początek Maja 2018 roku.
Status: Sesja zakończonaKto: Arthur Black, Kenzo i Shi
Gdzie:

Opis: Spotkanie na krótko przed wyprawą.
Data: Początek Maja 2018 roku.
Status: Sesja zakończonaKto: Drużyna pierścienia
Gdzie:

Opis: Ostateczne poświęcenie.
Data: Maj 2018 roku.
Status: Sesja zakończonaKto: Event czarowników
Gdzie:

Opis: Po wydarzeniach w ośrodku badawczym i spotkaniu z Marbasem.
Data: Maj 2018
Status: Sesja zakończonaKto: Soyoun i Shi
Gdzie:

Opis: Po wydarzeniach w ośrodku badawczym i trochę po Spiralnym. Shi potrzebuje trochę odpoczynku.
Data: 25 Maja 2018 roku
Status: Sesja zakończonaKto: Ślub Margaret & Finlay'a
Gdzie:

Opis: Po wydarzeniach w ośrodku badawczym i wszystkim innym.
Data: 25 Maja 2018 roku
Status: Sesja zakończona

Ostatnio zmieniony przez Shizhi 2018-07-11, 13:20, w całości zmieniany 18 razy  

To an assasin… Having a heart is the same as death. The moment you have a heart… It’s the moment an assassin dies. The so-called heart… Was abandoned a long time ago.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Shizhi

717 lat


175 cm


I have no regrets. I don’t regret living any moment of my life. I just have one…


Naczelny stalker
[Cytuj]
Multikonta: Shizhi i gromada
Czerwiec - retrospekcje

Kto: Urodziny!
Gdzie:

Opis: Urodziny Opal!
Data: Retrospekcja.
Status: Sesja zakończonaFabuła Czerwiec 2018

Kto: Czarownicy
Gdzie:

Opis: Spotkanie dawno po oddaniu długowieczności. Shizhi z tylko sobie znanych pobudek postanawia podzielić się swoją wiedzą magiczną.
Data: Początek Czerwca 2018 roku.
Status: Sesja zakończonaKto: Car i Shi
Gdzie:

Opis: Po zabawie w nauczyciela. Shizhi odszukuje zaginioną córeczkę. Dochodzi do rodzinnego reunionu.
Data: Początek Czerwca 2018 roku.
Status: Sesja zakończonaKto: Shantae, James, Kai i Shizhi
Gdzie:

Opis: Po zabawie w nauczyciela, weselu i wszystkim. Shizhi ma gości - będzie wojna.
Data: Czerwiec 2018 roku.
Status: Sesja zakończona

Ostatnio zmieniony przez Shizhi 2018-07-11, 13:21, w całości zmieniany 3 razy  

To an assasin… Having a heart is the same as death. The moment you have a heart… It’s the moment an assassin dies. The so-called heart… Was abandoned a long time ago.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Shizhi

717 lat


175 cm


I have no regrets. I don’t regret living any moment of my life. I just have one…


Naczelny stalker
[Cytuj]
Multikonta: Shizhi i gromada
Fabuła Lipiec 2018

Kto: Wszyscy
Gdzie:

Opis: Papryczki i Sos Inferno - ślub Shan i Jamesa.
Data: Końcówka Czerwca, a początek Lipca.
Status: Sesja zakończonaKto: Czarownicy
Gdzie:

Opis: Zebranie czarowników.
Data: Początek Lipca 2018 roku.
Status: Sesja zakończonaKto: Tang, Nina, Shizhi
Gdzie:

Opis: Po zebraniu czarowników.
Data: Początek Lipca 2018 roku.
Status: Sesja zakończonaKto: Fin, Shizhi
Gdzie:

Opis: Po obu spotkaniach czarowników
Data: Początek Lipca 2018 roku.
Status: Sesja zakończonaKto: Caranthir, Shizhi
Gdzie:

Opis: Reunion z Caranthir.
Data: Początek Lipca 2018 roku.
Status: Sesja zakończonaKto: Junior, Shi
Gdzie:

Opis: Rozmowa z Juniorem w celu omówienia spraw czarowników.
Data: Lipiec 2018 roku.
Status: Sesja zakończonaKto: Skye, Shi
Gdzie:

Opis: Sesja czasowo ma miejsce przed eventem wróżek. Wówczas dochodzi do przypadkowego spotkania Skye i Shi.
Data: Lipiec 2018 roku.
Status: Sesja zakończonaKto: Shizhi i możliwe, że każdy chętny czarownik
Gdzie:

Opis: Sesja ma miejsce po wszystkich innych wydarzeniach.
Data: Lipiec 2018 roku.
Status: Sesja zakończonaKto: Gabriel, Shi, Hord
Gdzie:

Opis: Pseudo randka z Gabrielem, a potem poprawiny w ramionach Horda.
Data: Lipiec 2018 roku.
Status: Sesja zakończona

Ostatnio zmieniony przez Shizhi 2018-08-04, 11:33, w całości zmieniany 7 razy  

To an assasin… Having a heart is the same as death. The moment you have a heart… It’s the moment an assassin dies. The so-called heart… Was abandoned a long time ago.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Mistrz Gry

666 lat"I heard a sound, and did not know what it was. I sought wisdom in the chalice, but there was none.

[Cytuj]
Od jakiegoś czasu masz wrażenie, że ktoś Cię śledzi. Czy ten chłopak w bluzie z kapturem nie poruszał się między sklepowymi pułkami, zainteresowany Twoją osobą? Później chyba dało się go zauważyć w parku, podczas gdy spacerowałeś ulicami York. Dość dziwne zachowanie, jednak nie udało Ci się dostrzec jego twarzy. Dziwne uczucie niepokoju narastało coraz bardziej, szczególnie kiedy wyglądając przez okno, widziałeś go kryjącego się za drzewem… O co tu chodzi? Na domiar złego, po powrocie do domu, znalazłeś liścik wsunięty pod drzwi, otworzyłeś go od razu po zamknięciu ich za sobą…

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Z tą wiadomością możesz zrobić, co zechcesz, czekając na dalszy rozwój nadchodzących wydarzeń.
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo