Kieran Alexander Vaughan

33

Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat.

[Cytuj]
Multikonta: Margaret, Nyx, Shantae, Noah

[Cytuj]
Może coś? :omg:

[Cytuj]
No cześć ^^

Coś pozytywnego, zanim włączy mi się ewentualna walka o terytorium i troska o partnerkę? XD
Mogliśmy poznać się już w Londynie, albo możemy znać się od kilku miesięcy. Na randkę z Tobą nie pójdę, ale jak zapragniesz po prostu posiedzieć w rozciągniętej koszulce i napić się piwa, to zapraszam – zostawię Ci klucze. Mogłeś nawet ściągnąć mnie narąbanego z ulicy, ale o tym raczej rozmawiać nie będę.~
Jak się dowiem, że otworzyłeś w domu przedszkole to pewnie załamię ręce, ale mogę też mieć oko na smarki.

No chyba, że nie chcesz. To nie

Kieran Alexander Vaughan

33

[Cytuj]
Pijmy browary :drunk: pomagajmy sobie, w razie co, mogę liczyć, że wyciągniesz mnie z :hanka:
O Minnie nie musisz się martwić, ona mnie nie lubi nawet :broken: i tak pilnuj mojej wesołej ferajny :king:

Kieran A. Vaughan
What do you see in those yellow eyes? 'Cause I'm falling in pieces

Marigold Llewellyn
[Usunięty]
Marigold Llewellyn
[Usunięty]
[Cytuj]

To ten, chcę coś!
O tej godzinie w nocy, to już nie funkcjonuję na tyle, żeby powiedzieć konkretnie co bym chciała, ale coś chcę bo
1) Są prawie rówieśnikami
2) Oboje mają młode wilki na głowie
3) Oboje nie są "stąd" i muszą dopiero odnaleźć swoje miejsce w Yorku
Co myślisz?

Kieran Alexander Vaughan

33

[Cytuj]
Kieran już się w sumie zaklimatyzował w York i całkiem sprawnie sobie prowadzi watahę, w końcu pan Alfa, nie? :D I ogólnie mogliby się na siebie gdzieś natknąć i jeśli tylko Meri by chciała, to on ją przyjmie z otwartymi ramionami do swojego teamu, pomoże ogarnąć się w mieści, bo jak dobry Alfa dba o członków swojej sfory.

Kieran A. Vaughan

Marigold Llewellyn
[Usunięty]
Marigold Llewellyn
[Usunięty]
[Cytuj]
Jasne! Mari chętnie przyłączy się do innych wilków, szczególnie, że ostatnimi czasy w Yorku niebezpiecznie jest być samemu. Może zostać medykiem sfory, bo zna się na leczeniu ran, ziołach i innych takich. Pewnie na samym początku nic by nie wspominała o tym, że jest dzieciata żeby wybadać teren.
I w ogóle widzę to tak, że Mari wysiądzie z pociągu na dworcu w Yorku i od razu poczuje zapach jego watahy, więc po nim dotrze do ich siedziby żeby się przestawić. Na początku może nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, że w Yorku jest druga wataha.

Kieran Alexander Vaughan

33

[Cytuj]
W sumie to bardziej wyobrażałam sobie ckliwą scenę, jak Mari stoi zagubiona w centrum York, a Kieran podchodzi do niej z szarmanckim głosem, świeci jej złotymi oczętami i zaprasza na herbatę do swojego studia XD

Kieran A. Vaughan

Misha Denisov

[Cytuj]
Multikonta: James, Adam, Minnie
:evil:

I want you to want me
I need everything

Kieran Alexander Vaughan

33

[Cytuj]
Zmontuję kod, to Cię wpiszę, Omego niedobra :love:

Kieran A. Vaughan

Hannah Cox

[Cytuj]
Multikonta: Marcel Begum
Montuj ten kod i mie kochaj, tateł :V
:panda:

h.c.
DZIŚ MNIE IGNORUJESZ,
BO JESTEM TYLKO ZIEMNIAKIEM.
ALE JUTRO MOGĘ BYĆ FRYTKAMI I WTEDY BĘDZIESZ O MNIE BŁAGAŁ.

Vuko Vanagandr
[Usunięty]
Vuko Vanagandr
[Usunięty]
[Cytuj]
Przychodzę po coś.

Vuko pojawił się w York pół roku temu - tak samo jak Kieran i jego sfora. Mogli też się poznać już wtedy, co doprowadziło do tego, że Vanagandr dołączył do watahy. Kieran mógł go przyuważyć, kiedy ten próbował coś podwędzić, ale z jakichś powodów postanowił pozostawić to dla siebie, za co potem został obdarowany flaszką dobrej whisky z zapewnieniem, że ta wcale nie była kradziona. Potem Vuko mógłby okazjonalnie pomagać w Kieranowym studiu, czy coś.
Ogólnie w historii napisałam, ze Kieran zaciekawił Vuko, przez co tak na prawdę do sfory dołączył, także no...
Mam też bardzo ważne pytanie; czy mogę mieszkać w przybudówce :omg:

Kieran Alexander Vaughan

33

[Cytuj]
Możesz mieszkać w przybudówce :yin:

Kieran A. Vaughan

Bevin's Sugar Daddy

999

Bevinek 4eva

[Cytuj]
Witaj, Szefie :)
Widzę tutaj dość skomplikowaną relację. Oboje mogli mieć jakiś problem ze sobą - Palmer jest przecież ekstremalnie dominujący, taka osoba z pewnością mogła być problemem dla alfy, gdy nosił status niezrzeszonego.
Teraz, gdy należy do watahy może być odrobinę lepiej, aczkolwiek myślę, że może się spotkać z różnym zachowaniem ze strony Palmera. Oczywiście, jest lojalny i nie odwala jakichś akcji, podczas których mógłby podważyć jego dowództwo, ale..
Wilk Palmera kieruje się instynktem. Skoro należy do watahy to instynktownie się mu podpasowuje, może nawet chodzić nieco zgarbiony, bo oboje są tak samo wielcy. W tej sposób wydawałoby się odrobinę mniejszy. Wilk na pewno nie zgodzi się na wszystko, ale z całą pewnością widzi w Kieranie swojego alfe.
Z człowiekiem może być problem, bo tu wchodzi logika. Nie rozumie dlaczego ma mu się bezwzględnie podporządkować dlatego może dochodzić do zgrzytów między panami. Wyczuwa, że Kieran jest od niego trochę słabszy, przez co nie ma ochoty na całkowitą uległość.
W obu jednak przypadkach dba o to, aby Kieran nie oberwał. Co sądzisz?

Kieran Alexander Vaughan

33

[Cytuj]
Nie no, mi pasuje ^^

Kieran A. Vaughan