Oliver Moretta

560 (24)


160 cm


Never to suffer would never to have been blessed.[Cytuj]
Multikonta: Oktober

••
Oliver Moretta
Jaki jest Oliver? Najtrafniejszym słowem na opisanie go, byłoby niewidzialny. Spokojny wampir, który zazwyczaj trzyma się na uboczu, starając się nie wadzić nikomu. Dzięki szlifowaniu przez lata umiejętności człowieczeństwa, nikt też nie pomyśli, że jest z nim coś nie tak. Może bez trudu udać się do kawiarni, by z książką w ręku obserwować gwar dziejący się wokół. Ot niewielka, niepozorna kruszyna, która gdy się tylko odwrócisz, wbije ci nóż prosto w serce. Jeśli tylko dostanie za to parę szekli, oczywiście.
Estera Constantine
W zamierzchłych czasach pomógł Esterze oraz jej mężowi z bandą wilkołaków. To na jej prośbę powrócił swój szanowny tyłek do Yorku, by dołączyć do klanu pod jej przywództwem. Traktuje ją z szacunkiem, jest bliską mu kobietą. Nie zmienia to jednak faktu, że Oliver woli chadzać własnymi ścieżkami.
Jean-Philippe
To, jak charakter drugiej osoby może zmienić się przez lata, jest naprawdę zaskakujące. Relacja między dwoma panami nie jest zażyła, ot przyjaciele sprzed lat. Problem polega na tym, że ich światopoglądy przez czas rozstania zmieniły się o sto osiemdziesiąt procent.
Jia Wang
Potomczyni jeg ukochanej siostry. Oliver osobiście Jii nie miał jeszcze przyjemności spotkać, aczkolwiek sprawdza co jakiś czas, czy dziewczyna żyje i jak sobie radzi. Dokładnie to samo robi z całą jej rodziną. Nie miesza się w sprawy Wangów.
Sina Taualai
Sinę traktuje jak małego pieska, którego niestety nie można włożyć do torebki. Z tego co wie, wilczyce dość łatwo było owinąć wokół swojego palca. Cóż, może mu się kiedyś taka znajomość przyda?

You know you're in love when you can't fall asleep because reality is finally better than your dreams.
Nicolaus T. Wayland
[Usunięty]
Nicolaus T. Wayland
[Usunięty]
[Cytuj]
*wbija, liże i ucieka zaklepując pijawę*
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo