Haru Shimizu

26 lat


181 cm


I’m scared to begin, because I can taste the bitter scent in my mouth If you close your eyes
Multikonta: Shizhi i gromada
Ogłoszenie 148
Kochani!


Serdecznie zapraszamy Was na wspólny event! Święto Lata - to dopiero coś <3
Nie krępujcie się, nie bójcie zapisać - bawcie się i korzystajcie z okazji.

Więcej na temat eventu: TUTAJ


Pozdrawiamy,

Ekipa forum

A source of purpose and of balance. Why does a dominant exist? To protect those beneath him.

Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator

Ogłoszenie 149
Kochani!


-> Przypominamy, że wielkimi krokami zbliżać się będzie podliczenie dzienników - na ich uzupełnienie pozostało Wam tylko 5 dni!

-> Pogratulujmy Amai - naszej wróżce i pijawce, która od dziś staje się oficjalnym Mistrzem Gry! Prosimy o ukochanie jej i pomocy w prowadzeniu Wam gier.

-> W tym miejscu ja Shizhi aka Sora chciałbym wszystkim serdecznie podziękować, za wspólnie spędzone lata na fenomenalnej grze. Dziś postanowiłem opuścić stołek Mistrza Gry.


Pozdrawiamy,

Ekipa forum


Haru Shimizu

26 lat


181 cm


I’m scared to begin, because I can taste the bitter scent in my mouth If you close your eyes
Multikonta: Shizhi i gromada
Ogłoszenie 150
Kochani!

Chcemy rzucić Wam garścią infromacji i przypomnień.

1. Jak wiecie, na forum istnieje temat poszukiwań. Obecnie jest on “zajęty” przez poszukiwania istniejące - pamiętajcie, aby je aktualizować, a co ważniejsze - nie bójcie się pisać nowych! Poszukiwania od zawsze pomagały nowym osobom odnaleźć się na forum, a nawet złapać kontakt z graczami mającymi swój większy lub mniejszy staż. Administracja dokłada wszelkich starań, aby poszukiwania pozostawały aktualne i aby wszystkie ogłoszenia znalazły się w zbiorowych poszukiwaniach, które umieszczamy na Edenie

2. Pamiętacie nasze dwa tematy kto zagra oraz wylosuj sobie gracza? Zachęcamy do częstego odwiedzania tych dwóch miejsc, które poza naszym DC pomogą Wam w poszukiwaniach współgracza. Nie bójcie się tam pisać, tym bardziej zaczepiać osoby już tam widniejące. Mówi się, że co dwie głowy to nie jedna - jeśli jednak braknie pomysłu na grę, to zawsze możecie zawołać UP lub Mistrza Gry dla urozmaicenia zabawy. Jeżeli i to nic nie da, to rzucamy Wam jeszcze do dyspozycji nasz temat z zadaniami.

3. Na forum istnieje cała masa innych przydatnych tematów - warto się z nimi zapoznać. My będziemy Wam co jakiś czas o nich przypominać, tak samo jak o tym, aby nie bać się integrować na naszym forumowym Discordzie oraz brać pod opiekę nowe istotki. Zaopiekujcie się proszę nowymi duszyczkami – Wy, osoby mające już staż. Polecajcie nasze forum i zapraszajcie do wspólnej zabawy.

4. Nie przejmujcie się zmianami kosmetycznymi w opisach. Przez jakiś czas będą trwały prace nad ich poprawą. Gdy dobiegną końca, zostaniecie poinformowani.

5. Przed zakończeniem ogłoszenia, chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które dorzuciły się do zbiórki pieniędzy na przedłużenie naszego forum. Dziękujemy!


Pozdrawiamy,

Ekipa forum

A source of purpose and of balance. Why does a dominant exist? To protect those beneath him.

Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator

Ogłoszenie 151
Kochani!


Chcielibyśmy poinformować, że trwają pracę nad dopieszczaniem tekstów na forum. Trochę to zajmie, jednakże już teraz część rzeczy została poprawiona/doprecyzowana, a pozostała otrzymała remake. Poniżej linki do tematów, które uległy zmianie oraz krótka notka przy zmianach kosmetycznych.

-> umiejętności specjalne Nefilim i czarowników - otrzymały doprecyzowanie w kwestii obrażeń - w tym kwestia łamania oraz wyrywania kończyn wraz z ich odrostem.

-> KLIK - umiejętności dodatkowe -> opisy otrzymały sporo ulepszeń, a niektóre ze zdolności zostały całkowicie zamienione.
W związku z tym Administracja pozwala na zresetowanie umiejętności dodatkowych i ich ponowny wybór, jednakże z zachowaniem dotychczasowej punktacji na danej umiejętności.
Przy tym zaznaczamy, iż od dnia dzisiejszego, wszyscy gracze będą do swojej dyspozycji mieli nie 3, a 4 umiejętności dodatkowe na start. W związku z tym każdy już posiadający postać otrzyma dodatkowy slot. Wybór umiejętności dodatkowej oraz wybór po resecie już posiadanych prosimy zgłaszać do tematu zamówień.

-> zmianie uległa punktacja startowa. Ze względu na wejście 4 umiejętności dodatkowych:
IV klasy postaci otrzymują + 30 pkt do rozdania
III klasy postaci otrzymują + 40 pkt do rozdania
II klasy postaci otrzymują + 60 pkt do rozdania
I klasy postaci otrzymują + 70 pkt do rozdania

Powyższych pkt nie da się przenieść na inną postać.
- Dodatkowo wróżki otrzymują + 120 pkt do każdej klasy do bazowej ilości pkt do rozdania. Tych pkt również nie można przenieść na inną postać po przydziale.
- Wilki 90 pkt do każdej klasy do bazowej ilości pkt do rozdania. Tych pkt również nie można przenieść na inną postać po przydziale.
- Wampiry 130 pkt do każdej klasy do bazowej ilości pkt do rozdania. Tych pkt również nie można przenieść na inną postać po przydziale.
- Nefilim 40 pkt do każdej klasy do bazowej ilości pkt do rozdania. Tych pkt również nie można przenieść na inną postać po przydziale.

Nowa rozpiska pkt: KLIK

Rozdane pkt mają na celu zmniejszyć różnicę między rasami do maksymalnego wyexpienia postaci.

Pozdrawiamy,

Ekipa forum


Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator

Ogłoszenie 152
Kochani!


Szybciutkie ogłoszenie informacyjne. Otóż w Wasze łapki oddajemy dwa tematy: forumową gazetkę - wcześniej znaną jako miejsce plotek. W nowej odsłonie tematu wszyscy chętni będą mogli umieszczać swoje artykuły na temat SY - wszelkich nowinek - prawdziwych lub nie - co tylko podpowie Wam wyobraźnia - grunt, aby zgadzało się z realiami forum. Wszelkie informacje tam umieszczone są oczywiście dostępne dla postaci, stanowiąc jej wiedzę.

Drugim tematem, który pragniemy Wam oddać jest spis miejsce - w skrócie mapa najważniejszych miejsce - ważnych dla poszczególnych ras, do których przyczepiliśmy króciutki opis dla ułatwienia rozeznania.

Pozdrawiamy,

Ekipa forum


Haru Shimizu

26 lat


181 cm


I’m scared to begin, because I can taste the bitter scent in my mouth If you close your eyes
Multikonta: Shizhi i gromada
Ogłoszenie 153
Kochani!Jak zauważyliście, wygląd forum troszeczkę się zmienił - zmieniał nawet wczoraj. Miało i ma to związek z (dziś) oficjalnym oddaniem Wam w łapki zupełnie nowego layouta Shadow York. Został on przygotowany głównie z myślą o osobach korzystających z urządzeń mobilnych - bez obaw, gracze przesiadujący na komputerach nie zostali pominięci.
Staraliśmy się zachować czytelność i praktyczność dla obu stron - stąd też zniknęło wiele zbędnych przycisków z tablicy ogłoszeń - od teraz widnieje na niej wyłącznie skrót fabularny. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie w górnym pasku menu: regulamin, spis ekipy forum, ogłoszenia, rezerwacje, zajęte wyglądy, zamówienia itp...
Zmianie uległ również układ - odnośniki do subfor widoczne na stronie głównej - wcześniej były one na górze - obecnie znajdują się na boku. Uznaliśmy bowiem, że będzie to wygodniejsze rozmieszczenie.
Z powodu zmiany kolorystyki polecamy pozmieniać Wam wszelkie podpisy, aby nie gryzły się z obecną szatą. Za jej wykonanie serdecznie dziękujemy Fao, znanej na forum jako Nimat i Jia oraz Noriemu - naszemu wampirowi z piwniczki (Desmondowi).
W razie wystąpienia jakiegoś błędu lub niedociągnięcia - tutaj uprzedzimy, iż przez jakiś czas będą jeszcze wprowadzane kosmetyczne poprawki - prosimy zgłaszać do naszej wróżki Nimat lub kogoś z ekipy forum: Administratora lub Mistrza Gry.


Pozdrawiamy,

Ekipa forum

A source of purpose and of balance. Why does a dominant exist? To protect those beneath him.

Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Serana

776


170 cm


Discipline leads to VictoryMultikonta: Damien C. Ashdown, Lycande
Ogłoszenie 154
Kochani!

Jak już zapewne zauważyliście, kilka działów zostało już wyczyszczonych, a także szereg opisów przeszedł renowację – jedne kosmetyczne (chociażby crafting, opisy ras), inne bardziej pod kątem usprawnienia rozgrywki (np. alchemia), parę jeszcze siedzi w zamknięciu i czeka na wklejenie/ostatnie popraweczki - generalnie, w związku ze zbliżającym się startem reedycji, psujemy i czyścimy. Bez obaw, bez strat majątkowych dla postaci ani wprowadzania czegoś niechcianego, zwławszcza w sposobie prowadzenia rozgrywek.

Tym samym rodzi się prośba, by obecne sesje powolutku zakańczać, tudzież przenieść je na retrospekcje – wynika to ze wspomnianego na początku porządkowania tematów i przygotowania ich na przyszłe fabułki <3
Zarazem, z tego rodzi się druga kwestia – by nieco wszystko upłynnić – będzie miał miejsce drobny przeskok, roczny.

Pozdrawiamy,
Ekipa forum


Serana

776


170 cm


Discipline leads to VictoryMultikonta: Damien C. Ashdown, Lycande
Ogłoszenie 155
Kochani

Próbowaliśmy dokonać drobnych usprawnień, reopeningu i podźwignąć forum, jak widać bezskutecznie – mniejsza o przyczyny, rachunek sumienia to kwestia indywidualna. Tym samym podjęliśmy trudną decyzję o zamknięciu Shadow-York. Dziękujemy za wspólną zabawę i mile spędzone chwile <3
Osoby chcące odzyskać KP lub inne rzeczy, prosimy o kontakt poprzez discord: Shizu#4926 lub Kościej#7987.


Wszystkiego najlepszego w życiu realnym i wirtualnym.
Ekipa forum

Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo