Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator

OGŁOSZENIE #1

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na forum! Dziękujemy za cierpliwość w oczekiwaniu na otwarcie i cieszymy się, że zdecydowaliście się do nas dołączyć! Na początek chcieliśmy się z Wami przywitać. W skład Administracji wchodzą: Ceres Herondale, Margaret Whitelight oraz Roza Razumowska. Jesteśmy tutaj, aby służyć Wam pomocą, dobrą radą i wsparciem. Stworzyłyśmy to forum dla Was, aby dobrze się na nim bawić i spędzać miło czas. Zgodnie z tą ideą właśnie będziemy starać się prowadzić forum, aby każdy chętnie do nas zaglądał.

Prace nad forum trwały dość długo, staraliśmy się dokładnie dopracować wszelkie aspekty związane z częścią fabularną oraz mechaniką gry. Wszystko zostało spisane w odpowiednich tematach i udostępnione do Waszego wglądu. Mamy nadzieję, że nic nie zostało pominięte i wszystkie kwestie zostały wyjaśnione poprawnie i będą pomocne w trakcie prowadzenia rozgrywek.

Cieszymy się, że wytrwaliście do tego momentu i zabieracie się za rozpoczęcie tworzenia swoich postaci i dołączenia do gry, którą jesteśmy w stanie Wam zaoferować. Mistrz Gry będzie sprawował pieczę nad fabularnymi rozgrywkami i starał się regularnie organizować rozgrywki fabularne w celu urozmaicenia gry. O wszystkich planowanych i spontanicznych sytuacjach fabularnych będzie informował z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym, aby każdy mógł zorganizować sobie czas na takową zabawę.

W razie, jeśli na forum czegoś by zabrakło, mamy tu na myśli pewnych informacji czy tematów prosimy o zgłoszenie się do któregoś z Adminów, abyśmy mogli jak najszybciej naprawić ten mały błąd. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i mogliśmy również coś pominąć w trakcie tworzenia forum.

Zachęcamy do dobrej zabawy, uczestnictwa w grach prowadzonych przez Mistrza Gry, nie bójcie się brać w tym udziału. Mistrz nie gryzie, ani nikogo celowo nie krzywdzi, jest bezstronny i swoje zadanie wykonuje bardzo sumiennie.

Dziękujemy za okazane zaufanie i dołączenie do forum!


Pozdrawiamy
Administracja

Margaret A. Whitelight
[Usunięty]
Margaret A. Whitelight
[Usunięty]

Ogłoszenie #2
WSZYSCY użytkownicy proszeni są o uzupełnienie pól profilowych o potrzebne linki [staty, staty, staty!], a w SZCZEGÓLNOŚCI osoby biorące udział w Evencie, jak tego nie uzupełnicie, Mistrz Gry będzie bardzo zły!

Buziaczki <3
Margie
 
Jasmine Lee
[Usunięty]
Jasmine Lee
[Usunięty]

Ogłoszenie nr 3
Każda z nas ma w życiu nieco zamieszania i przydałoby nam się kilka rąk do pomocy.
W związku z tym mamy przyjemność ogłosić nabór do naszej małej grupki administratorskiej. Mianowicie poszukujemy dodatkowego administratora, który pomoże nam sprawdzać karty postaci oraz zakładać nowe tematy i wypełniać inne administratorskie obowiązki. UWAGA. Nie wiąże się to z prowadzeniem sesji graczom.
Tego nie wymagamy.
Drugą poszukiwaną przez nas osobą jest moderator, który będzie czuwał nad aktualnością wszelkich spisów istniejących na forum.
Zgłoszenia przyjmujemy do końca następnego tygodnia na PW administratorów. <3 Mile widziana znajomość uniwersum oraz uzasadnienie, dlaczego chcecie do nas dołączyć.

Administracja Shadow York
 
Margaret A. Whitelight
[Usunięty]
Margaret A. Whitelight
[Usunięty]

Ogłoszenie #4

Pewny sytuacje wymagają szybkich decyzji, w związku z czym pragniemy powitać w Teamie Administratorów Ylve Lidberg. która będzie piastować stanowisko Administratora. Po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnych i uzyskaniu odpowiednich informacji podjęłyśmy taką decyzję, aby usprawnić działanie forum i poszerzyć nasze możliwości. Cieszymy się, że Ylva zdecydowała się do nas dołączyć i życzymy Wam i sobie owocnej współpracy!

Dodatkowo pragniemy poinformować, iż regulamin uległ zmianie. Po konsultacjach zdecydowałyśmy się zmienić punkty 16 i 17 oraz dodać punkt 20. Ma to na celu uniknięcie blokowania wyglądów, bo jeśli ktoś chce grać, to będzie to robił, a jeśli nie, to nie mamy na to wpływu. W związku z tym czas między fabularnymi postami wynosi teraz 14 dni, a po nieobecności użytkownik ma czas 5 dni na napisanie posta.


[align=right:5afef16243]Pozdrawiam!
Administracja![/align:5afef16243]

 
Margaret A. Whitelight
[Usunięty]
Margaret A. Whitelight
[Usunięty]

Ogłoszenie #5

Witajcie!

Przeanalizowaliśmy zgłoszenia, które przyszły do nas w związku z poszukiwaniem na stanowiska Administratorów i Moderatorów na forum. W celu umocnienia drużyny stanowisko Administratora od paru dni piastuje Ylva, a dzisiaj do naszego teamu wchodzi Finlay Nightwind, który po przeanalizowaniu możliwości i sytuacji obejmie stanowisko Jr Admina. Będzie zajmował się uzupełnianiem spisów, porządkowaniem i dołączy do sprawdzania kart, w razie pytań można śmiało pisać również do niego. Nastawiamy się na owocną współpracę Finn’a z naszą ekipą, jak i z wszystkimi użytkownikami![align=right:14c93b87f8]Pozdrawiamy!
Administracja![/align:14c93b87f8]

 
Margaret A. Whitelight
[Usunięty]
Margaret A. Whitelight
[Usunięty]

Ogłoszenie #6

Witajcie!

W składzie Administracyjnym zaszły małe zmiany! Niestety, z powodu problemów życiowych i znacznego ograniczenia ilości posiadanego czasu Ceres Herondale nie jest już Adminem na forum. Tworzyła Shadow York razem z nami, więc za poświęcony czas w powstawanie forum i działania na jego rzecz serdecznie dziękujemy! Na szczęście Ceres zostanie z nami jako użytkownik!
Drugą osobą, która z powodów osobistych, niestety, zmuszona jest zrezygnować z forum jest Ylva Linberg, która od jakiegoś czasu również piastowała stanowisko Administratora. Tu również dziękujemy za poświęcony czas i wkład w forum!

W związku z powyższymi Finlay Nightwind zmienia status z Jr Admina na Administratora! Usprawnia forum i za to jesteśmy wdzięczni!

Przeanalizujemy sprawy i najpewniej niebawem pojawi się ogłoszenie o poszukiwaniach moderatorów, a to wymaga ogólnej konsultacji między nami. Czekajcie na dalsze informacje![align=right:9f96f1c8b4]Pozdrawiamy!
Administracja![/align:9f96f1c8b4]

 
Margaret A. Whitelight
[Usunięty]
Margaret A. Whitelight
[Usunięty]

Ogłoszenie #7


Ho Ho Ho! :choinka:

Mam dla Was kilka informacji technicznych, moi drodzy!

Po pierwsze, podjęłyśmy decyzję o zmianach w sprawie bilokacji, od dzisiaj na forum można prowadzić multilokację, pamiętajcie jednak, aby w przypadku prowadzenia kilku gier, uzupełniać DZIENNIK wpisując w nim chronologicznie wydarzenia z życia Waszych postaci!

W związku, z czym ulega zmianie punkt 7 części III regulaminu!

Dodatkowo pragniemy poinformować, że Rowan Ashborn będzie od dzisiaj MISTRZEM GRY na naszym forum, więc jeśli ktoś chciałby, aby Rowan pobawił się w kontrolę z urzędu w jego rozgrywce, można śmiało do niego uderzać!
W razie problemów techniczny zerknie też do Kart Postaci, jeśli akurat kogoś z Adminów na forum by nie było!

A teraz korzystajcie z drugiego dnia Świąt :choinka:


[align=right:9177bb15e0]Pozdrawiamy!
Administracja![/align:9177bb15e0]

 

Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator

Ogłoszenie #8


Na wstępie administracja forum pragnie życzyć Wam Szczęśliwego Nowego Roku, który zawita do nas już niebawem!
Bawcie się dobrze i z umiarem – kac z rana to mało lubiany towarzysz.

Ponadto:

1. Na forum zostały przeprowadzone porządki. Usunięto z grup nieaktywne konta, a także poprzesuwano tematy do odpowiednich działów. Administracja pragnie przypomnieć, że aby nie trafić do „przekreślonych” należy w miarę aktywnie wstawiać posty bezpośrednio na fabule lub w retrospekcjach. W razie chęci odzyskania koloru, należy napisać post na fabule lub w retrospekcji, a także wypełnić odpowiedni formularz z dziale "zamówienia".

2. Prosimy wszystkich graczy o uzupełnienie swoich profili o następujące tematy: karta postaci, korespondencja, relacje, statystyki oraz dziennik.
Jest to dla Was zaledwie minuta roboty, z kolei dla administracji ogromna pomoc w utrzymaniu porządku na forum :)
Wszyscy, którzy mieli jakiekolwiek braki otrzymali stosowne PW.
W razie pytań prosimy pisać, na pewno pomożemy : )

3. Gorąco zachęcamy do przeglądania tematu poszukiwań. Kto wie? Może to właśnie tam znajdziecie pomysł na postać? Prócz tego warto spojrzeć w temat „Kto zagra?”. Wielu graczy szuka kogoś do gry – chcesz z kimś pograć? Popatrz i napisz, a ktoś z pewnością się odezwie : )

4. Dodatkowo zachęcamy do aktywnego uczestniczenia w fabule! Odkrywaj tajemnice, a także zdobywaj cenne punkty na rozwój postaci!


[align=right:2bcce51795]Pozdrawiamy!
Administracja![/align:2bcce51795]

Margaret A. Whitelight
[Usunięty]
Margaret A. Whitelight
[Usunięty]

Ogłoszenie #9


Cieszymy się, że wszyscy tak chętnie uczestniczą w budowaniu forum, dziękujemy za porady, propozycje, zarówno te w temacie na forum, jak i te w Prywatnych Wiadomościach!

W kwestii dobrych zmian, pragniemy Was poinformować, że do Składu Administracji, w dniu 03.01.2018r. oficjalnie dołączył Su Jin, nasz Mruczuś pomagał nam przy forum już trochę wcześniej, stąd zaproponowaliśmy mu przyjemną posadkę Administratora, na którą przystał!

Zachęcamy do zabawy! Do udziału w grach z Mistrzem Gry, do rozwijania swoich postaci i podejmowania decyzji, które mają wpływ nie tylko na życie postaci, ale też na ogół fabuły. Ponadto, zachęcamy do zapraszania ludzi na forum, jak wiadomo, im więcej nas tym weselej!

I jeszcze raz, serdecznie gratulacje dla Su Jina oraz podziękowania ze strony reszty składu!

[align=right:649311f208]Pozdrawiamy!
Administracja![/align:649311f208]

 
FINLAY NIGHTWIND
[Usunięty]
FINLAY NIGHTWIND
[Usunięty]

OG?OSZENIE #10
W dniu dzisiejszym otwieramy nabór na mistrza gry, który będzie prowadził rozrywki, mini eventy jak i wbijał ludziom do rozrywek.
Liczna osób: 3-4
Zgłoszenia przyjmujemy do następnego tygodnia tj 20.01.2018r. Zgłoszenia przyjmujemy na PW administratorów. Mile widziane uzasadnienie, dlaczego chcecie do nas dołączyć.

Ponadto
- Nadal zachęcamy do tworzenia wilkołaków oraz fearie
- opis grywalnych ras niebawem będą gotowe
- ponownie proszę o uzupełnienie profili (w innym wypadku punkty się posypią)
 

Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator

OG?OSZENIE #11
Drodzy gracze!

1. Dzisiaj na forum odbyły się kolejne porządki – usunięto stare konta, a także te, które nie napisały dotychczas żadnego posta fabularnego. Wszyscy chcący odzyskać swoje KP, proszeni są o bezpośredni kontakt z Administracją. Ci zaś, którzy pragną odzyskać kolor, powinni się zgłosić w odpowiednim temacie.
ZAMÓWIENIA

2. Modyfikacji uległy opisy grywalnych ras. Zapraszamy do zapoznania się z nimi, a jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim osobom, które brały aktywny udział w dyskusji w dziale pytań i propozycji. Wasze uwagi były niezwykle pomocne w trakcie tworzenia nowych opisów.
RASY

3. W dziale organizacyjnym pojawiła się aktualizacja tła fabularnego. Zawarto w niej krótki opis najważniejszych akcji, w tym również statusu fabularnego wszystkich grup. Zachęcamy do zapoznania się z opisem.
AKTUALIZACJA FABU?Y

4. Gorąco zapraszamy do takich tematów jak:

 • Kto zagra?
 • Poszukiwania – wiecie, że do York przybyła nowa sfora wilkołaków? Słyszeliśmy, że Kieran szuka niebojących się wyzwań graczy, którzy zasilą jego grupę.


5. Prosimy, aby każdy kto bierze udział w sesji z MG starał się w miarę regularnie odpisywać. Pomoże to zachować płynność rozgrywki. Punkty czekają!

6. Przypominamy o prośbie o uzupełnienie profili. Wszyscy Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, otrzymali stosowne PW. W przypadku dalszego niezastosowania się do prośby, zostaną wyciągnięte konsekwencje.

7. Przypominamy także o poszukiwaniach na stanowisko Mistrza Gry!
Więcej informacji na ten temat znajdziecie: TUTAJ

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Shizhi

717 lat


175 cm


I have no regrets. I don’t regret living any moment of my life. I just have one…


Naczelny stalker

Multikonta: Shizhi i gromada
Drodzy gracze!

Butelki wina, wódki i piwa w ruch! Dzisiaj na forum będą miały miejsce (nie)wielkie prace remontowe - zmianie ulegnie calutka szata graficzna, której przygotowaniem zajmuje się nasz nadworny czarodziej Altharis Martell. Podziękujmy mu za wspomogę forum i razem znajdźmy jakiegoś przystojniaka lub urodziwą damę (o ile w nich gustuje).

 • W ramach zmiany wyglądu, o godzinie 22:00 forum zostanie chwilowo wyłączone. Prosimy, aby do tego czasu wszyscy gracze pozapisywali wszystko co potrzebują.

 • Poza tym tradycyjnie przypominamy o uzupełnieniu swoich profili, a także dzienników z rozgrywkami. Każde niezastosowanie się do tego polecenia będzie karane.

 • Nie zapominajcie zajrzeć do takich tematów jak:
  - Kto zagra
  - Aktualizacja fabuły
  - Pytanie i propozycja
  - Poszukiwania


Wilkołak Kieran nadal szuka chętnych do swojego stada, Altharis poszukuje miłości, a Mikkel odważnych duszyczek do stworzenia kilku ciekawych postaci.

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Ps. Zróbcie klik na "Ogłoszenie #12"

To an assasin… Having a heart is the same as death. The moment you have a heart… It’s the moment an assassin dies. The so-called heart… Was abandoned a long time ago.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Shizhi

717 lat


175 cm


I have no regrets. I don’t regret living any moment of my life. I just have one…


Naczelny stalker

Multikonta: Shizhi i gromada
OG?OSZENIE #13
Drodzy gracze!

 • Wczoraj została przeprowadzona mała inspekcja. Ogromne podziękowania i pochwała dla wszystkich tych, którzy aktywnie prowadzą swoje dzienniki i dbają o profile. Gracze z brakami otrzymali stosowne noty.

 • Jak zapewne zauważyliście na forum pojawiła się nowa szata graficzna. Serdeczne podziękowania dla nadwornego czarodzieja Altharisa Martella.
  Mamy nadzieję, że Wam się podoba i koniecznie dajcie znać jeżeli coś Wam nie działa.

 • Przypominamy o poszukiwaniach na stanowisko Mistrza Gry! Masz głowę pełną pomysłów i jesteś w miarę aktywnym użytkownikiem, ale brak Ci doświadczenia i kunsztu pisarskiego? Nic nie szkodzi! Wszystkiego Cię nauczymy! Nie bój się i spróbuj swych sił w prowadzeniu gier innym graczom.

Chętnych zapraszamy do wysyłania PW na konto Shadowhunter.

Pozdrawiamy,
Administracja forum

To an assasin… Having a heart is the same as death. The moment you have a heart… It’s the moment an assassin dies. The so-called heart… Was abandoned a long time ago.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat
FINLAY NIGHTWIND
[Usunięty]
FINLAY NIGHTWIND
[Usunięty]

OG?OSZENIE #14
Drodzy gracze!

Cieszymy się, że część z Was z takim entuzjazmem uzupełnia swoje profile i dzienniki. Z przyjemnością ogłaszam, że czeka Was nagroda. Tak, tak, PUNKTY.

Według mechaniki gry za trzy fabularne wątki, które będą rozegrane oraz zapisane w dzienniku otrzymacie 1 punkt, natomiast jeśli chodzi o retro to do tego jest potrzebnych aż pięć wątków!

Punkty będą podliczane pod koniec tego miesiąca. Pod uwagę będą brane wszystkie gry od listopada aż do końca stycznia!

Pozdrawiamy,
Administracja forum
 

Shizhi

717 lat


175 cm


I have no regrets. I don’t regret living any moment of my life. I just have one…


Naczelny stalker

Multikonta: Shizhi i gromada
OG?OSZENIE #15
Drodzy gracze!

1. Przypominamy o zbliżającym się terminie podliczania gier z dzienników!
 • Za każde 3 fabularne rozgrywki, gracz otrzyma 1pkt.
 • Za każde 5 retrospekcji, gracz otrzyma 1pkt.

Pod uwagę będą brane gry od listopada do końca stycznia!

2. Ponadto pragniemy Was poinformować, że zgodnie z gronem zwiększyliśmy limit wiekowy dla wampirów. Od dziś wynosi on 560 lat.
 • Maksymalny wiek faerie wynosi: 1500 lat - tutaj nic się nie zmieniło.
 • Maksymalny wiek czarowników wynosi maksymalnie 1014 lat (tylko i wyłącznie dwa sloty, które są obecnie zajęte) oraz nie więcej jak 800 lat (tutaj nie ma ograniczeń).


Pozdrawiamy,
Administracja forum

To an assasin… Having a heart is the same as death. The moment you have a heart… It’s the moment an assassin dies. The so-called heart… Was abandoned a long time ago.
Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo