Shadowhunter

666 latAll paths lead to death.

Administrator
[Cytuj]
Poszukiwania postaci
W tym temacie możecie wystawiać poszukiwania postaci - ojca, matki, brata, siostry, kuzynki, ciotki, kochanki, żony, męża, dzieci i nie tylko. Proszę pamiętać o aktualizacji poszukiwań. Posty pozostawione bez opieki zostaną automatycznie usunięte w ciągu miesiąca, z kolei te oznaczone jako nieaktualne - natychmiast.

Regulamin poszukiwań

Krótki regulamin poszukiwań ma za zadanie unormować sprawy związane z pisaniem poszukiwań.

1. Staramy się, aby wszystko było pisane jasno i zrozumiale, a na końcu wpisujemy preferowany rodzaj kontaktu.

2. Zdjęcia umieszczane w poszukiwaniach nie mogą naruszać pewnych zasad, prosimy ograniczyć nagość i wulgarność zdjęć i gifów.

3. Po odnalezieniu odpowiedniej osoby prosimy zmienić status poszukiwań, na nieaktualny. Administracja w miarę regularnie będzie oczyszczała temat.

4. Po 30 dniach od daty wstawienia poszukiwania tracą swoją ważność, stają się nieaktualne i zostają usuwane z tematu.


Kody na domyśle, forumowe ramki:

Ukryta Wiadomość:

TYTUŁ

PODTYTUŁ od lewej

WIADOMOŚĆ

PODTYTUŁ od prawej

WIADOMOŚĆ


Kod:
<center><div class="THROW"><a class="cdtTHROW" href="http://crushcrushcrush.actifforum.com/" target="_blank"><img src="http://www.aht.li/2456212/PUF.png" /></a><div class="tleTHROW"> T Y T U Ł </div><div class="ftTHROW"><img src="T U T A J  L I N K  D O  O B R A Z K A" /></div><div class="msgTHROW">
<div class="UITHROW">PODTYTUŁ od lewej</div>
WIADOMOŚĆ

<div class="UIITHROW">PODTYTUŁ od prawej</div>
WIADOMOŚĆ</div></div></center>


TYTUŁ

PODTYTUŁ od lewej

WIADOMOŚĆ

PODTYTUŁ od prawej

WIADOMOŚĆ


Kod:
<center><div class="THROW"><a class="cdtTHROW" href="http://crushcrushcrush.actifforum.com/" target="_blank"><img src="http://www.aht.li/2456212/PUF.png" /></a><div class="tleTHROW"> T Y T U Ł </div><div class="msgTHROW">
<div class="UITHROW">PODTYTUŁ od lewej</div>
WIADOMOŚĆ

<div class="UIITHROW">PODTYTUŁ od prawej</div>
WIADOMOŚĆ</div></div></center>


Nerezza

802


178 cm


I'm just another menace sent to break you down.[Cytuj]
Multikonta: Bies | Sif
Rodzeństwo

Od strony ojca

Szukam dla Nerezzy rodzeństwa, czarowników dowolnej płci i wieku. Ojcem jest Apep (Apophis), egipski demon ciemności i chaosu, przedstawiany jako olbrzymi wąż. Zwany także Niszczycielem i Pożeraczem Dusz, dzieli się ze swoimi dziećmi planami zniszczenia świata.
To, jaka relacja będzie łączyć nasze postacie ustalimy wspólnie – mam kilka propozycji zarówno na pozytyw, jak i negatyw, ale chętnie przygarnę każdy pomysł <3 Nie narzucam niczego, oprócz oczywiście demonicznego ojca.
Daję też braciszka w pakiecie <3
Od strony matki

Jest to propozycja dla przemienionych półwróżek. Nerezza ma 801 lat, więc wiek jej rodzeństwa powinien oscylować wokół tej liczby. Niezmienne jest też miejsce pochodzenia, czyli Sycylia (szczegóły są zawarte w karcie postaci). Co do reszty, czyli m.in. okoliczności zmiany w półwróżkę, dalszych losów czy relacji z Rez, niczego nie narzucam – nawet imię i nazwisko nie musi być typowo włoskie (zawsze przecież może posługiwać się własnym, wymyślonym). Więcej informacji jest w na początku biografii w karcie postaci, poza tym możemy szczegóły ustalić wspólnie <3INNE

Wrogów

Rez wiele w życiu nabroiła, nie grzeszy sympatią, ma także problemy z kontrolowaniem agresji. Pewnie z tych powodów zrobiła sobie niejednego wroga i to właśnie ich szukam. Rasa, płeć, wiek dowolne. Powód do nienawiści ustalimy sobie razem, może to być coś poważnego lub przeciwnie, błahego, tak, że pewnie stał się już dawno nieistotny. Przyjmę także każdego z gotowym pomysłem, jeśli ten chociaż po części pasował do mojej wiedźmy.
Znajomości

Podczas osiemsetletniego życia zdążyła nawiązać wiele relacji, nie tylko tych negatywnych. Dlatego szukam również byłych lub obecnych uczniów, znajomości z wojen, dawnych kochanków/kochanek, przyjaźnie, czegokolwiek, co pasowałoby zarówno mi, jak i Tobie. Przyjmę i ukocham każdego Podziemnego.


Kontakt

Najlepiej Discord: Rez#8613
Może być także PW na konto Nerezza lub Bies

aktualne: 11.09.2020

Shar

718


170 cm


I've just learned how to use my heart less...

[Cytuj]
Multikonta: Shizhi i gromada
Czarownicy szukają

Jacy są czarownicy, wie raczej każdy. Indywidualiści z nieopisanymi pokładami dumy. Urazić takiego, to jak rozpętać III wojnę niekoniecznie światową. Potężni, bogaci w wiedzę z różnych dziedzin, do tego skorzy do pomocy za odpowiednią cenę. Dasz się skusić?

Od pewnego czasu krążą po York plotki, iż wszyscy tamtejsi przedstawiciele rasy czarowników pracują na własną rękę - nie jest to do końca prawdą. Ostatni czas pokazał, że znalazło się kilka jednostek, które cenią sobie współpracę na poczet większych korzyści. Z tej inicjatywy wznowiono działania organizacji - dziś bardziej przypominającej coś ala gildię magów.

Jej zasady są przejrzyste:

-> działasz na rzecz ogółu, nikt nie wnika jak, póki grzecznie po sobie sprzątasz, wszak wszelkie sposoby dozwolone.
-> nie wydzierasz zlecenia jednemu dla siebie samego - co najwyżej prosisz o pomoc, za co wówczas raczysz podzielić się nagrodą, chyba że ustalenia są inne.
-> permanentny zakaz zdrad, działań na szkodę organizacji oraz jej reprezentantów i zagrożenia stabilności Spiralnego Wymiaru.

Prócz tego żadnych większych restrykcji, które mogłyby kogokolwiek ograniczyć. Przewinienia nie są mile widziane, ale hej! Wszystko można spokojnie wyjaśnić, podobnie jak przewinienia, za które przyjdzie uśmiechnąć się do Clave - rumu na przekupstwo nigdy nie zabraknie, a przewodnicząca gildii nie żydzi - zawsze liczy na procent.

Zainteresowany? Jeśli tak, to zapraszamy do nas! Sugerujemy tworzyć postaci już przynależne - wówczas poleca się zawrzeć w karcie postaci informację o przyłączeniu do organizacji jeszcze za czasów sprawowania nad nią pieczy przez Opal, a zgodę na zmianę polityki i działania obecnie. Czemu tak? Łatwiej o relacje <3
Wszelkie inne jednostki również chętnie przygarniemy: indywidualnych czarowników, jeśli tylko wykażą chęć, a nawet przedstawicieli innych ras, którym nie do końca odpowiada przynależność do własnej. Jednym słowem: zbieramy wszelki misz masz!
Gorąco zachęcamy do przyłączenia się do zabawy.

Pomocne info:
przewodnicząca grupy: Shar
przynależni czarownicy: Serana, Nithral, White
tablica zadań i zleceń wszelakich: klik

Kontakt do mnie:
DC: Shizu#4926
GG: 9247738


PS. mamy ciasteczka, żelki, pianki, kawę, herbatę, rum, pieczonych Nefili - wszystko czego dusza zapragnie. Nie bójcie się, zawsze postaramy się pomóc i odpowiedzieć na pytania.AKTUALNE 20.09.2020r.

The easiest way to avoid getting hurt is to stop caring but not caring is the hardest thing to do.

Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat

Damien Cedric Ashdown

18


185 cm


If I can not move heaven I shall raise Hell


[Cytuj]
Multikonta: Eredin, Lycande
Nefilim poszukują!


Kim są Nocni Łowcy? Najprościej rzecz ujmując: strażnikami ładu i porządku w Świecie Cieni oraz obrońcami Przyziemnych – czyli zwykłych ludzi – przed przesadnymi zakusami Podziemnych i Demonami z Piekła rodem! To rasa, która dzięki zmieszaniu krwi ludzkiej z anielską – zyskała dostęp do run, czyli narzędzi pozwalających nawiązać im walkę z praktycznie każdego rodzaju przeciwnikiem – i poradzić sobie w bardziej nietypowych sytuacjach. Jedno jest pewne, są najbardziej wszechstronną ze wszystkich ras. Mało tego, dysponują specjalnym, serafickim orężem, zadającym dotkliwe rany każdemu kto rzuci im rękawicę. Nieliczni, najbardziej zasłużeni, dysponują Anielską Łaską – czyli skrzydlatym atrybutem, który poza możliwością latania, zapewnia niebywałą sprawnością fizyczną i jedną z czterech unikatowych zdolności. Kto wie, może i Ty staniesz się jej dumnym posiadaczem?
Ze względu na charakter swej Świętej Misji – są najbardziej zhierarchizowaną i skodyfikowaną spośród całego panteonu rasą. Dura lex sed lex – twarde prawo ale prawo; egzekwowane bezwzględnie, niezależnie od przynależności winowajcy.
Łowcy wywodzą się z poszczególnych rodów: od tych konserwatywnych i z wiekowymi tradycjami, po świeżo odbudowane i kreujące na nową swoją tożsamość. Tym samym, tej samej sprawie służą zarówno zażarci przeciwnicy podziemnych swawoli jak i zwolennicy pokojowej koegzystencji i ścisłej współpracy. Jak pokazała historia, czasem różnice poglądów potrafiły mieć krwawe skutki. Z drugiej strony, przeciwieństwa się przyciągają i uzupełniają...

Kogo potrzebujemy? Ależ to niepoprawne pytanie! A kim chciałbyś/aś być? Doświadczonym Centurionem? Seniorem rodu? Ambitną młódką? Wszakże, przede wszystkim, wszyscy jesteśmy wojownikami walczącymi ze złem! Zaś pobratymców z dodatkową profesją tj. żołnierz w bardziej tradycyjnym tego słowa znaczeniu, rzemieślnik, alchemik, medyk, mentor, szpieg, haker, właściciel najzwyklejszego w w świecie pubu – zawsze chętnie przygarniemy. Wbrew pozorom, Nocny Łowca nie spędza całej doby w pracy i zwykle odnajduje czas na realizację osobistych aspiracji. Nie jest powiedziane, iż najbardziej zatwardziały mruk z patrolu, nie może interesować się francuską poezją miłosną…
To, jak wykreujesz swojego Nefilim, zależy wyłącznie od Ciebie.

Brzmi skomplikowanie, i zwłaszcza po wgryzieniu się w bardziej szczegółową lekturę, przytłaczająco? To tylko pozory, a jak pokazała praktyka – nawet bez znajomości twórczości Cassandry Clare – idzie szybko załapać podstawy i poczuć ogólny klimat! Zdradzę wam sekret, nierozgarnięty osobnik spisujący te poszukiwania zaczynał jako kompletny amator – i dał sobie radę. Poza tym, od czego są obecni na forum gracze, którzy zjedli już zęby na licznych wątkach?

Po więcej informacji o rasie Nefilim zapraszam: tutaj!
Szukasz inspiracji i zaczepów już od początku? Sprawdź koniecznie nasze poszukiwania i odwiedź kanał Discord! Czasem luźno rzucona myśl potrafi przemienić się w faktyczną relację…

Masz jeszcze jakieś pytania? Śmiało, pisz do:
Shizu#4926 lub Kościej#7987

AKTUALNE 24.09.2020r.


Nimat

1007 lat


150 cm


-[Cytuj]
Multikonta: Faoiliarna, Jia Wang,
Faerie poszukują

Najstarsza ze znanych ras podziemnych. Ponoć przedstawiciele Faerie towarzyszyli ludzkości od zarania dziejów, przez co podania o czarownym ludzie można spotkać w wielu opowieściach, którymi kiedyś straszono niegrzeczne dzieci. Koniokształtne kelpie, które chętnie topią dosiadających ich jeźdźców, piękne Nimfy strzegące zbiorników wodnych, Syreny i Trytony zwodzące statki na niebezpieczne wody, Driady związane z drzewami, psotne Nisse, skore do zabaw Fauny, przebiegłe Dżiny, Kitsune o puchatych ogonach, irlandzkie Leprechauny strzegące kotła ze złotem, na końcu tęczy, czy wojowniczy Pucasi, mamy nawet i wróżki Królewskie, które są potomkami smoków. Tak, dobrze czytasz, smoków! Faerie są bardzo zróżnicowaną rasą oferującą bardzo wiele możliwości przy tworzeniu postaci. Jak widać powyżej, mamy sporo podgatunków, które mają odróżniające je od innych podgatunków cechy, jak i również Faerie jako jedyna z ras na forum posiadają wybór magii, którą posługuje się postać. Jest on dosyć szeroki - jest 12 umiejętności, z których swojej postaci należy wybrać 6, co pozwala na całkiem ładne dopasowanie swojej postaci do wizji gracza.
Niegdyś podzielone na dwa dwory, aktualnie zjednoczone pod jednym sztandarem, Faerie odbudowują swój dom zniszczony przez Pradawnego i poszukują osób, które chciałyby wraz z nami aktywnie pograć najbardziej magiczną z ras na forum. Kogo potrzebujemy? Odpowiem - a kogo nie potrzebujemy? Każda postać znajdzie swoje miejsce w naszych szeregach. Jedyne, do czego zachęcamy, to przyłączenie się od razu do Zjednoczonego Dworu, gdyż daje to większe możliwości na wciągnięcie w fabułę i gry z MG. Jeśli zaś chcesz mimo wszystko zagrać kimś niezrzeszonym - nie ma sprawy! Napisz, to dogadamy, jak możnaby zahaczyć postać w sposób, który pozwoli wciągnąć ją do gry z wróżkami należącymi do Dworu! Wszystko da się załatwić, wystarczy trochę kreatywności i rozmowa!

Brzmi skomplikowanie i przytłaczająco?

Nie martw się, forum powstało w taki sposób, aby każdy, nawet ten, kto nie zna serii, którą forum się inspiruje, mógł dołączyć do gry z nami. Zarówno gracze, jak i administracja chętnie wyciągną pomocną dłoń, jeśli tylko zechcesz zadawać pytania.
Zawsze możesz też odezwać się do mnie - Nimat [gg: 7123822 lub discord: Lama#9514], chętnie pomogę i odpowiem na wszelkie pytania odnośnie rasy. Pamiętajcie - nie ma głupich pytań! Zawsze lepiej się o coś dopytać, niż potem popełniać błędy wynikające z niewiedzy ;D
Drugą możliwością na odezwanie się, jest po prostu dołączenie na forumowy serwer Discord, gdzie można po prostu wejść na kanał #pytania, a tam na pewno ktoś odpowie na wszelkie wątpliwości.

Więcej informacji o wróżkach znajdziesz tutaj: Tematy rasy
Przydatne przy tworzeniu postaci mogą być również: Kalendarium Faerie oraz Spis stanowisk na Zjednoczonym Dworze
Warto również przejrzeć: Ważniejsze notatki dla graczy

Aktualne 24.09.2020


It's magic, you know? Never believe it's not so...

Damien Cedric Ashdown

18


185 cm


If I can not move heaven I shall raise Hell


[Cytuj]
Multikonta: Eredin, Lycande
Smerfowa rodzinka!

Mamcia

Prawdę powiedziawszy, niewiele jest wymagań tyczących się tej uroczej pani. Jako, iż Damien jest mieszańcem, matrona obowiązkowo musi być Wróżką. To, jaką konkretnie i co w jej duszy siedzi – to już zgoła odmienna kwestia. Może była młodym, zatwardziałym Pucasem, piastującym stanowisko Rycerza w dawnym Jasnym Dworze? Tudzież wielowiekową Syrenką-szpiegiem z Ciemnego Dworu i naczelnym trollem, gdyż posiadała zdolność kameleona i tak naprawdę nikt nie znał jej tożsamości? Przynależność i całokształt przeszłości to kwestia mocno otwarta. W zasadzie są tylko dwa „ale”:
- po pierwsze, po powiciu dziecka – pozostało one przy ojcu (więcej informacji o nim w szukajce poniżej). Zgodziła się oddać je dobrowolnie? Zostało jej wykradzione? Stoczyła o nie walkę i przegrała? Trudno powiedzieć, a faktem jest, iż to ostatecznie wylądowało w łapkach Nocnych Łowców i zostało na takowego wychowane.
- po drugie, niestety ale straciła kawałeczek nóżki – w walce z Kohortą i Demonami w Alicante (latem 2020). Auć? Z jednej strony – owszem. Z drugiej, na forum mamy duszyczki, które byłyby w stanie stworzyć jej protezę, dzięki której mogłaby funkcjonować jak gdyby nic nigdy się nie stało. Nawet więcej, mechaniczne kopyto uderza jeszcze mocniej...
Tatuś

Pan Svanström, liczący nie mniej niż 35 lat i mający wyjątkowo ostre poglądy, jeżeli chodziło o kwestię Podziemnych. Był bardzo mocno związany z „Kręgiem” i ichniejszymi poglądami, które gorliwie wyznawał. Śmiechem żartem, prędzej modliłby się do Sebastiana Morgensterna aniżeli anioła Raziela. Zarazem pozostawał w dobrej komitywie, czy to dzięki osobistej znajomości lub koneksjom rodzinnym, z Horacym Dearbornem – założycielem Kohorty.
To czy charakter był efektem nabytych poglądów lub wychowania – pozostaje już kwestią otwartą, podobnie jak jego obecne zdanie w temacie relacji na linii Nefilim - Świat Cieni. Faktem jest, iż jego serce zabiło mocniej dla pewnej Faerie, z którą zmajstrował dziecko – i oddał je na wychowanie wspomnianemu wyżej Panu. To wydarzenie delikatnie pokrywa pierwszy fragment biografii: klik.
Dlaczego postąpił tak a nie inaczej? Powodów mogło być wiele, zaś jeden właściwy nie został sprecyzowany, tak aby zanadto nie krępować potencjalnego seniora. Może odczuwał swego rodzaju wstręt do mieszańca i postanowił zarazem uszczęśliwić dobrego kompana, któremu pierwszy potomek zmarł w trakcie porodu? Albo nabroił w trakcie Mrocznej Wojny i żył na wygnaniu, toteż nie byłby w stanie wychować syna na należytego łowcę? Tudzież padł ofiarą uroku? Lub był to efekt trefnego życzenia Dżina?
Parabatai

Siostrzana duszyczka, towarzyszka od sparingów, powiernik najbrudniejszych sekretów i partnerka w zbrodni – czyli mocno specyficzna, druga połówka, z którą związał się poprzez tę jedną wyjątkową runę. Pod względem pochodzenia, byliście niczym ogień i woda: on z dumnego rodu rasistów czystej krwi, ty jako ta z rzekomo zhańbiona, z racji domieszki krwi Faerie – choć wcale nie jest powiedziane, iż musi to być reprezentantka mniej poważanej familii. On chciał ciebie, ty chciałaś go – i niezależnie od tego jak mocno chciano was rozdzielić – zostaliście Parabatai…
Kwestie techniczne i uwagi? Nie ma ich wiele:
- największym obostrzeniem jest wiek, 17 – 19 lat, czyli młodziutka duszyczka.
- od 2018 widywaliśmy się sporadycznie, ze względu na fabularne wybycie Damiena do Scholomacji i późniejszy przydział do Instytutu w York
- czuliśmy do siebie miętę, co skończyło się jednorazowym wyskokiem i omal nie przerodziło się w niedozwoloną dla Parabatai relację – miłość. Jak byłoby obecnie? Kwestia ustaleń, tudzież naturalnego „dotarcia tego” na fabule
Rodzeństwo/krewni

Cała plejada rodzeństwa, cioci, wujków, babć i innych tego typu istotek, począwszy od Nefilim (od strony ojca,z naciskiem na rody: Dearborn, Ashdown, Svanström), przez Faerie (od strony matki), na innych rasach kończąc. Wszakże, hej, kto w rodzinie nie miał krewnego Wampira/Czarownika/Wilkołaka, niech pierwszy rzuci kamieniem!Bez obaw, nie zniknę bez słowa i tego samego oczekuję – w końcu nie każdemu forum musi podpasować – grunt to kontakt. Ponadto, zwłaszcza w przypadku świeżynek, zawsze podpowiem i dopomogę z KP i w innych kwestiach.
Kontakt: preferowany DC - Kościej#7987 - lub PW

AKTUALNE 24.09.2020r.


Aurora Borealis

39 (307)


162 cm


"Spodziewaj się po mnie niczego, dopiero wtedy niczym Cię nie zaskoczę."


[Cytuj]
Multikonta: Mia
Przyszedł czas na Wampiry!


Krwiożercze bestie żądne tylko posoki innych istot. Czy faktycznie tak jest? Czy wampiry tylko jednego pożądają? Krwi? Nie. Choć prawdą jest, że nasze urocze Pijawki krwią się żywią, to nie jest to jedyna rzecz, jakiej pragną. Mogą przy tym oczywiście zapewnić masę niesamowitych przeżyć. Nie jedna istota nie byłaby w stanie im się oprzeć, a jeszcze to cudowne ugryzienie... Coś cudownego i niepowtarzalnego. Ostrzegam jednak. Od takich czułych dziabnięć można się uzależnić! Choć lepsze to niż zwykłe narkotyki... No nie ważne. Wróćmy jednak do tematu. Wampiry to nie tylko przelewająca się hektolitrami krew. Posiadają wiele umiejętności, które nie tylko ułatwiają im przetrwanie. Choć jednostkowo są silne, to w grupie jeszcze silniejsze uzupełniając się doświadczeniem oraz umiejętnościami zdobytymi wciągu przeżytych lat swojej egzystencji. Prawdą jest, iż po świecie krąży wielu indywidualistów i samotników, jednak czy Bastiony dostarczają tylko darmową krew i kasę na przeróżne wydatki. Nie są jedynie ostoją dla zagubionych piskląt, które dopiero uczą się życia w Świecie Cieni. To również idealny schron dla starszych, doświadczonych Pijawek, które doskonale zdają sobie sprawę z dostępnych profitów. Nie muszę wtedy bowiem odpowiadać przed samym Clave w razie jakiejś wpadki, tylko przed głową przysłowiowego klanu. Nie oszukujmy się więc, że swoim pod górkę robić się nie będzie, a na wiele rzeczy można dostosować "karę", którą długowieczne istotki przetrawią bez problemu. A jak ktoś będzie grzeczny i uczynny dla Bastionu, to i kto wie? Może znów uzyska możliwość chodzenia za dnia? Może opalenizny nie załapie, ale czyż nie byłoby miło poczuć ciepło wschodzącego słońca bez narażania własnego istnienia?
Bastion w York jest niezwykle specyficzną instytucją. Nie jest to jedynie budynek, w którym urzęduje głowa klanu rozdająca zadania i rozkazująca, aby wykonać je w trybie pilnym. Tutaj można poczuć się jak w domu, a piastująca urząd głowy klanu Estera jest kimś, kto udzieli wsparcia nie tylko "prawnie". Typowa matrona, która dba o zachowanie zasad, jak również o dobro innych wampirów uważając ich za swą rodzinę. Czy zechcesz zgłębić tajemnice zarówno Bastionu jak i samego Yorku? Wierz mi, jest co odkrywać...

Wrota Bastionu są otwarte dla każdego chętnego. Nikomu nie zostanie odmówiony azyl i ochrona. Jedynym warunkiem jest przestrzeganie pewnych zasad wyjaśnianych na miejscu. Nie jest to nic szczególnego, choć chyba kazdy zrozumie, iż wymagana jest lojalność pod względem nie wyjawiania tajemnic. Nie ma tu Kodeksu Cywilnego czy też Karnego. Nie będzie też praw Hammurabiego. Wszystko można przedyskutować na bieżąco. Wystarczy krótka rozmowa. Nie ma czego się obawiać Moje Misiaczki! Zawsze z chęcią wspomożemy nową duszyczkę w naszym gronie. Nie ważne czy chciałaby stworzyć wiekowego wampira, czy też Pisklaka, który nie zna jeszcze Świata Cieni. Nie trzeba również znać sagi, na której oparte jest forum. Żadnych pytań się nie boimy. Zawsze warto zajrzeć na naszego Discorda. Jeśli ktoś woli można śmiało pisać do Administracji bądź do mnie na PW. Można również odzywać się prywatnie na Dicordzie, a ukrywam się pod @Aurora Borealis#9923. Informacje na temat Wampirzej rasy znajdziecie ->TUTAJ. W Tym temacie możecie zapoznać się z dostępnymi stanowiskami, chociaż i te kwestie zawsze można obgadać. Na koniec nasze aktualne bastionowe prawa, z którymi warto również się zapoznać.

Serdecznie wszystkich chętnych zapraszamy. Fakt. Gryziemy. Jest to jednak niezwykle przyjemna czynność dla każdego :heart:

Szaleństwo to rzecz względna. Kto ustala normę?

Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo