Haru Shimizu

26 lat


181 cm


I’m scared to begin, because I can taste the bitter scent in my mouth If you close your eyes[Cytuj]
Multikonta: Shizhi i gromada

Shimizu Haru
Kim jest?
Najstarszy syn z matki i ojca, a braty obecnej głowy rodu. Niegdyś Nefilim, w którym karmiciel pokładał wielkie nadzieje, dziś wilkołak po poświęceniu życia w obronie brata. Nie należy do żadnej watahy, niemniej nie stroni od pomocy jednej z urzędujących w York.
Kogo szuka?
∞ Nikogo

Shimizu Houshin (Yuu)
Drugi z synów Państwa Shimizu, brat i parabatai Haru. Zagorzały w przestrzeganiu zasad łowców - z przychylną rezerwą wobec Podziemnych, mniej zadowolony z przemiany brata w wilkołaka. Pokrętny charakterem - niejako przeciwieństwo Haru. Łączy ich bardzo specyficzna więź poprzedzona nienawiścią za domniemane wzgardzenie herbatą.


Wang Jia
Narzeczona, przynajmniej do czasu felernej śmierci - przemiany w wilkołaka. Spotkanie po 5 latach nie należało do łatwych. Wiele się przez ten czas zmieniło, między innymi podejście do Jii. Haru nie potrafi zrozumieć jej ciągłego zaplątania we własnych problemach.


Min Ho
Wilkołak poznany w dość... Ciekawych okolicznościach. Zaczęło się od zwykłego występu dla zarobienia pieniędzy. Kilka wspólnych drinków, rozmowa - w zasadzie tyle co kot napłakał. Pchani dziwnym płomieniem, poddali się chwili, niejako łamiąc bariery ich jestestw. Czas pokaże, na ile mocno upojna noc zapadnie im w pamięć.


Sina Taualai
Dobra znajoma jeszcze z czasów życia jako Nefilim. Niegdyś uwielbiała dokuczać Haru, który swego czasu był niezwykle wstydliwy. Po przemianie ich relacja się nieco skomplikowała. Dwukrotnie zbliżenie tej dwójki wprowadziło zamęt. Wyjaśniając i wychodząc na neutralny grunt, Haru wciąż uważa ją za kogoś ważnego.


Pozostali
Wszyscy Ci, których Haru spotkał na swojej drodze: Oscar Roberts, Wania, Sena, Elena... Zliczenie ich mija się z celem - grunt, że ich zna i jest niejako na neutralnej stopie relacji. Tylko czas pokaże, w jakim kierunku podąży znajomość.A source of purpose and of balance. Why does a dominant exist? To protect those beneath him.

Gość, zrób klik | Notatnik | Warsztat
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Skocz do :   
Shadow York @ 2019   Forum zostało otwarte 28.10.2017r.
York, England, UK

Partnerstwo